Formalizada Servicios

L’objecte del present contracte és la contractació del servei d’auditoria de certificació del sistema de gestió segons els requisits de les normes ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 i ISO 45001:2018 i l’assessoria en la norma 50001:2018, amb mesures de contractació pública sostenible. El contraacte inclou: Una auditoria de renovació de les 3 normes. (any 2026) / Una auditoria reglamentària del sistema de prevenció de riscos (any 2026) / Una auditoria de 1r seguiment integrada de les 3 normes (any 2027) / Una auditoria de 2n seguiment integrada de les 3 normes (any 2028) / Adaptació de les noves versions de les tres normes en la primera o segona auditoria de seguiment / Emissió dels certificats de les 3 normes / Auditories extraordinàries no previstes inicialment (previ acceptació de pressupost).

Expediente: E26-0035

Contrato de servicios formalizado por Tractament i Selecció de Residus, S.A. en Barcelona. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 79212000. Adjudicado el 11 may 2026 a BUREAU VERITAS IBERIA S.L. Se recibieron 2 ofertas.

25.500
Presupuesto base
25.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79212000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 mar 2026, 06:23
Fecha límite
22 abr 2026, 16:30
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
BUREAU VERITAS IBERIA S.L
NIF
38839173Q
Importe
13.199
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 mar 2026
Anuncio de Pliegos 29 mar 2026
Fin Plazo Presentación 22 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 11 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 may 2026, 06:22

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Abierta cont-26-421

L’objecte del contracte és el servei de realització del treball de camp de l’Enquesta de Salut de Barcelona (ESB) 2027 impulsada per l’ASPB segons els requeriments metodològics que figuren al plec de condicions tècniques. A diferència de les edicions anteriors, en aquesta es prescindeix de la mostra de menors i es substitueix per enquestes telefòniques a persones adultes en el nombre que s’especifica en el plec de condicions tècniques (punt 2.5).

214.272 €

Más licitaciones de Tractament i Selecció de Residus, S.A.