Formalizada Servicios

L’objecte del present contracte és la contractació de la prestació del servei de redacció del Pla director d’entorns escolars de Reus, d’acord amb el plec de prescripcions tècniques particulars.

Expediente: CONSER-0343/2025

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Reus en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 90712100. Adjudicado el 13 may 2026 a TERRITORIS XLM SL. Se recibieron 2 ofertas.

39.600
Presupuesto base
39.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
90712100
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
15 ene 2026, 20:14
Fecha límite
6 dic 2025, 00:59
Duración
6 meses

Adjudicación

Adjudicatario
TERRITORIS XLM SL
NIF
B66027574
Importe
31.507
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Reus

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 ene 2026
Anuncio de Pliegos 15 ene 2026
Fin Plazo Presentación 6 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 13 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 may 2026, 06:23

Mismo sector y zona (90 en Tarragona)

Abierta 43008857/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Formació de Persones Adultes (CFA) de Reus.

11.037 €

Abierta 43990106/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics de la Conca de Barberà, de Montblanc.

4.530 €

Abierta 43990102/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics del Baix Camp de Reus.

16.471 €

Abierta CO 17/2026

Contracte privat de serveis per a la retirada, transport i tractament de rebuig de la planta mecànic biològica i de compostatge del Centre Comarcal de tractament de residus de Botarell

15.795.625 €

Abierta 9503/2026

Servicio de limpieza de los edificios y dependencias municipal del Ayuntamiento de Vila-seca.

1.290.403 €

Abierta CTN2600345

L’objecte d’aquesta licitació és contractar els serveis necessaris per a efectuar una correcta explotació, conservació i manteniment dels sistemes de sanejament de Torredembarra, La Nou de Gaià i St. Miguel i Vespella de Gaià, segons les instruccions recollides en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars (PPTP) que garanteixi l’assoliment dels objectius de qualitat fixats en el mateix i que compleixen els requeriments de la Directiva 91/271/CEE del Consell, de 21 de maig de 1991, sobre el tractament d’aigües residuals urbanes i del Reial Decret 509/1996, de 15 de març, de desenvolupament del Reial Decret-llei 11/1995, de 28 de desembre, per el que s’estableixen les normes aplicables al tractament de les aigües residuals urbanes.

9.952.977 €

Abierta 43002594/2027/01

Servicio de limpieza del Instituto Baix Camp

129.571 €

Abierta C029_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de carbó actiu granular (CAG) per l'ETAP de Sant Salvador i dels serveis associats, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte.

290.400 €

Abierta 43002582/2027/01

Servicio de limpieza del Instituto Salvador Vilaseca

90.250 €

Abierta 43005704/2027/01

Servicio de limpieza del Instituto Francesc Vidal i Barraquer

137.261 €

Más licitaciones de Ajuntament de Reus

Abierta CONSER-0236/2026

L’objecte de la present licitació és la contractació dels serveis corresponents a l’establert a l’apartat 2.1.1 del projecte i plec tècnic del ‘’PROJECTE REUS SMART MOBILITY AND SECURITY’’, que són les facultats, serveis i responsabilitats del control de l'execució durant la fase d’implantació del projecte estimat en 4 mesos següents: - Desenvolupar les tasques de control de l’execució i correcta realització del «PROJECTE REUS SMART MOBILITY AND SECURITY», i sobre la forma i condicions en què s’haurà d’executar la implantació de cada unitat del projecte. Serà responsabilitat seva la direcció i supervisió de tots els treballs executats, ja sigui directament o mitjançant els seus representants, exercint una autoritat tècnica completa i indiscutible, fins i tot en aquells aspectes no contemplats explícitament, i en relació tant amb les persones com amb els mitjans materials implicats. - Totes les instal·lacions compreses en la implantació del projecte s’executaran conforme als terminis aprovats i a les instruccions emeses pel control de l’execució, que resoldrà les qüestions relatives a la interpretació de terminis i condicions d’execució, proporcionant al contractista tota la informació necessària per garantir el correcte desenvolupament de la implantació del projecte. - Abans de l’inici d’implantació del projecte, es durà a terme el seu replanteig en tots els aspectes, amb la presència del control d’execució i del contractista o les persones en qui deleguin, aixecant-se l’acta corresponent que en deixarà constància formal. - Haurà de realitzar totes les actes i certificacions necessàries: acta de replanteig inicial, actes d’execució, certificacions mensuals o documents acreditatius de la prestació realitzada, etc. Addicionalment també haurà de realitzar les tasques previstes en el Plec de Clàusules Administratives Particulars.

10.500 €

Abierta CONSER-0236/2026

Servei de control de l’execució de la implantació del «projecte Reus Smart Mobility and Security» de sistemes de lectors de matrícula pel control i millora de mobilitat sostenible i la seguretat viària.

10.500 €

Abierta CONOBR-0215/2026

Obres de reforma de la casa dels mestres

95.961 €

Abierta CONOBR-0215/2026

El present contracte d'obres públiques té per objecte l’execució de les obres descrites en els projectes següents: - «Projecte de millora del bany, paviment i acabat de parets d’habitatge en planta baixa. Passeig Mata, 3, escala A, baixos 2a – 43202 Reus» i «Projecte de reforma del bany, cuina i instal·lació elèctrica en planta primera. Passeig Mata, 3, escala A, 1r 2a-43202 Reus», aprovats inicialment per Decret de la Regidora delegada de l’Àrea d’Urbanisme i Habitatge, de data 9 d’abril de 2026 i esdevinguts aprovats amb caràcter definitiu en data 11 de maig de 2026. - «Projecte de reparacions puntuals de coberta i fusteries exteriors en edifici plurifamiliar d’habitatge per a lloguer social (Passeig Mata nº 3 – 43202 Reus)», aprovat inicialment per Decret de la Regidora delegada de l’Àrea d’Urbanisme i Habitatge, de data 10 d’abril de 2026 i esdevingut aprovat amb caràcter definitiu en data 12 de maig de 2026. - «Projecte d’arranjament d’instal·lació general de sanejament en edifici plurifamiliar d’habitatge per a lloguer social al Passeig Mata núm. 3 de Reus», aprovat inicialment per Decret de la Regidora delegada de l’Àrea d’Urbanisme i Habitatge, de data 26 de febrer de 2026 i esdevingut aprovat amb caràcter definitiu en data 27 d’abril de 2026.

87.237 €

Abierta M-318

Transmissió de l’autorització núm. 60448

10.000 €