Formalizada Suministros

L’objecte del present contracte és la celebració i conclusió de contractes de subministrament instrumentalitzats a través d’un acord marc pel qual s’estableixen les condicions que s’aplicaran per a les contractacions successives del subministrament de combustibles per un preu unitari màxim, sense que el número total d’unitats estigui definit amb exactitud al temps de celebrar l’acord marc, per estar subordinat el lliurament de combustible a les necessitats del parc mòbil i la maquinària de CEMSSA.

Expediente: 22/2025-AMRH

Contrato de suministros formalizado por CALAFELL EMPRESA MUNICIPAL DE SERVEIS, SA en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 09134000. Adjudicado el 20 abr 2026 a ORTOLL I FILLS, S.L.. Se recibieron 2 ofertas.

395.000
Presupuesto base
790.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
09134000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
23 mar 2026, 14:03
Fecha límite
20 sep 2025, 01:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
ORTOLL I FILLS, S.L.
NIF
B43380492
Importe
395.000
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 mar 2026
Anuncio de Pliegos 23 mar 2026
Fin Plazo Presentación 20 sep 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 abr 2026, 06:28

Mismo sector y zona (09 en Tarragona)

Abierta 2026/15155 - ACORD MARC COMBUSTIBLE - 4 LOTS

ACUERDO MARCO - Contratación administrativa de suministro de combustible para los vehículos y maquinaria del parque móvil y de combustible para la calefacción y otras para la MANCOMUNIDAD *DELTAGESTIÓ

1.125.000 €

Abierta EXP 26-2026

La present contractació té per objecte el subministrament de gas natural canalitzat a les dependències de l’Institut Català d’Investigació Química (ICIQ).

75.000 €

Adjudicada 10SU/2026

Subministrament de gas

14.000 €

Adjudicada 2995/2026

Adhesió a l'Acord marc de subministrament de gas natural amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. 2025.04.A01) i contractació basada del subministrament.

21.751 €

Anulada 2026/15155 - ACORD MARC COMBUSTIBLE - 3 LOTS

ACUERDO MARCO - Contratación administrativa de suministro de combustible para los vehículos y maquinaria del parque móvil y de combustible para la calefacción y otras para la MANCOMUNIDAD *DELTAGESTIÓ

1.125.000 €

En evaluacion 2026/60-EG626

Les instal·lacions poliesportives de Campclar disposen d’una caldera de biomassa destinada a escalfar l’aigua de la piscina olímpica “Sylvia Fontana”, fora de la temporada d’estiu. Per tal de garantir el correcte funcionament de la piscina durant tot l’any, es fa necessari procedir a l’adquisició del combustible necessari per la caldera.

70.200 €

Adjudicada 4304240003-2026-0000505

Adhesió de l’Ajuntament de Castellvell del Camp al contracte 2023.04.A03 de l’Acord marc de subministrament d’energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.04), lot 1 tarifa 2.0

97.355 €

Adjudicada 2026/847

L’objecte del contracte és que l’Ajuntament com a entitat consumidora d’electricitat en baixa tensió, tingui accés a la contractació dels subministraments elèctrics des de la xarxa a les instal·lacions que necessitin un nou contracte entre l’empresa comercialitzadora d’electricitat i el consumidor titular de la instal·lació.

95.747 €

Desierta 2026/15155

ACUERDO MARCO - Contratación administrativa de suministro de combustible para los vehículos y maquinaria del parque móvil y de combustible para la calefacción y otras para la MANCOMUNIDAD *DELTAGESTIÓ

1.125.000 €

En evaluacion 1431/2026/3

Suministro de astillas de biomasa a granel de clase A1/A2 y granulometría P31S (2)

152.760 €

Más licitaciones de CALAFELL EMPRESA MUNICIPAL DE SERVEIS, SA