En evaluacion Suministros

L’objecte del present contracte és el subministrament mitjançant compra d’un braç desbrossador avançat per al tractor de la brigada municipal de l’Ajuntament de Mediona. Els seus principals objectius són: - Garantir que la brigada municipal disposi dels mitjans adequats per realitzar les seves tasques - Millorar el manteniment de camins municipals, cunetes, talussos i zones verdes - Dotar el tractor municipal d’un equip compatible i que faciliti les tasques a realitzar - Garantir el servei postvenda de l’equip i el seu manteniment adequat

Expediente: X2026000199

Contrato de suministros en evaluación por Ajuntament de Mediona en Barcelona. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 16600000.

36.000
Presupuesto base
36.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
16600000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
10 may 2026, 04:00
Fecha límite
26 may 2026, 01:59
Duración
2 meses

Organismo contratante

Ajuntament de Mediona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 may 2026
Anuncio de Pliegos 10 may 2026
Fin Plazo Presentación 26 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (16 en Barcelona)

Más licitaciones de Ajuntament de Mediona