Abierta 16 sep 2026 (14d 8h) Suministros

L’objecte del present contracte és el subministrament i instal·lació de la climatització de la Biblioteca Pública de Tàrrega, mitjançant la substitució dels equips existents per nous sistemes d’alta eficiència energètica, concretament el subministrament de 6 equips independents segons les disposicions previstes a la pàg. 20 i ss del projecte

Expediente: 001/2026/7202/I266

Contrato de suministros publicado por Ajuntament de Tàrrega en Lleida. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 9 meses. Categoría CPV 42500000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 16 sep 2026.

209.081
Presupuesto base
209.081
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
42500000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 08:04
Fecha límite
16 sep 2026, 14:00 (14d 8h)
Duración
9 meses

Organismo contratante

Ajuntament de Tàrrega

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 16 sep 2026
Finaliza en 14 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (42 en Lleida)

Abierta 1087/2026

El objeto del presente contrato es la sustitución integral de las cadenas difusoras existentes y de todos sus elementos asociados del sistema de aireación en la primera laguna aireada de la Estación Depuradora de Aguas Residuales (EDAR) de Montferrer.

335.900 €

Adjudicada GSS-2026-461

Subministrament, instal·laciói posada en marxa d'unsistema de tractament d'aigua per osmosi inversa per a hemodiàliside l'Hospital Comarcal del Pallars (HCP), gestionat per l'empresa Pública Gestió de Serveis Sanitaris (GSS).

155.380 €

En evaluacion 1078/2026

Subministrament i instal·lació d’una tanca, senyalització i dos compactadors per a la deixalleria de Tremp.

43.994 €

Adjudicada 117/2026

Subministrament, transport, instal·lació, posada en marxa i formació de la maquinària de fleca, brioixeria i pastisseria prevista al projecte municipal de creació de l’Obrador Compartit de Torrebesses.

119.835 €

En evaluacion 2026/ETSAE0327/00004276E

Suministro Material Inventariable AGBS 01 26

20.661 €

En evaluacion 007/2026/56/XA13

És objecte del present contracte el subministrament, en règim de lloguer, d’aparells d’aire condicionat durant la celebració de la Fira de Teatre al Carrer de Tàrrega així com al seva instal·lació i desinstal·lació d’acord amb les necessitats relacionades en el plec de prescripcions tècniques.

34.800 €

Adjudicada 2024/142

Subministrament de màquina forestal d’estellar de fusta biotrituradora autònoma remolcable pel manteniment de parcs, jardins, zones verdes i dels marges dels camins del municipi per a fer el manteniment dels camins rurals i senders

28.206 €

Formalizada 131/2026

Suministro de una máquina volteadora de compost para la planta de compostaje de La Seu d'Urgell

285.550 €

Formalizada EASCS/2026/02

Contractació del subministrament, instal·lació i posada en marxa d’una reixa de desbast a l’estació de bombament d’aigües residuals (“EBAR”) Nord, gestionada per l’Empresa d’Aigües i Serveis de Cervera i la Segarra, S.L.

64.722 €

En evaluacion 1516/2025

La naturalesa i extensió de les necessitats que es pretenen cobrir amb la contractació del subministrament i instal·lació de la nova deshumectadora de la piscina coberta municipal de Cervera venen determinades per la necessitat de substituir l’equip actual, atès el seu estat de funcionament i la necessitat de garantir unes condicions adequades de climatització, qualitat ambiental i eficiència energètica de la instal·lació esportiva municipal.

127.914 €

Más licitaciones de Ajuntament de Tàrrega

Abierta 001/2026/7506/I261

1. Constitueix l’objecte del contracte l’execució de les obres corresponents al Projecte per a la renovació del sistema de control als CCMs de l’EDAR de Tàrrega, aprovat definitivament per la Junta de Govern Local, d’acord amb les determinacions, prescripcions, plànols, pressupost i resta de documents que integren el projecte. 2. L’actuació comprèn, entre d’altres: • la substitució del sistema de control existent; • la renovació dels autòmats programables (PLC); • la implantació d’una arquitectura redundant d’alta disponibilitat; • la renovació de la xarxa de comunicacions mitjançant fibra òptica; • la implantació del sistema de supervisió, control i gestió; • l’actualització del sistema de control de l’EBAR de Tàrrega; • la implantació de sistemes de comunicació redundants i segurs; • la integració de les instal·lacions existents amb el nou sistema; • la posada en servei, proves, parametrizació i legalització de les instal·lacions; • la formació del personal municipal quan sigui procedent; • el lliurament de la documentació final prevista en el projecte. 3. L’objecte contractual es correspon íntegrament amb el definit en el projecte aprovat.

257.617 €

Abierta 001/2026/7381/I264

És objecte del present plec la contractació del servei consistent en la redacció del Pla Local d’Habitatge del municipi de Tàrrega, de conformitat amb l’abast definit a la clàusula 4 delPPTP. Amb aquest Pla es pretén recollir la radiografia actual en matèria d’habitatge a Tàrrega i el full de ruta a seguir en els propers 6 anys on es valorin les accions i serveis que s’estan portant a terme actualment i a la vegada ha de permetre planificar i coordinar noves accions per a donar resposta a les necessitats que es detectin en la diagnosi.

30.964 €

Abierta 001/2026/7381/I264

CONTRACTE DE SERVEIS PER LA REDACCIÓ DEL PLA LOCAL D'HABITATGE PER TÀRREGA

48.658 €

Abierta 001/2025/9434/E190

ALIENCACIÓ D'UNA PARCEL.LA PATRIMONIAL D'ÚS INDUSTIRLA SITUADA AL POLÍGON LA CANALETA DE TÀRREGA

Abierta 001/2025/9434/E190

Constitueix l’objecte d’aquest plec establir les condicions administratives i tècniques particulars que han de regir l’alienació onerosa, mitjançant concurs públic, per procediment obert i tramitació ordinària, d’una parcel·la d’ús industrial, de propietat municipal, situada al Polígon Industrial La Canaleta