Formalizada Suministros

L’objecte del present contracte és el subministrament i instal·lació de bicicletes elèctriques BTT i els seus elements complementaris (punts de recàrrega, plaques fotovoltaiques per alimentar aquests, sistemes d’emmagatzematge, cascos, ...), així com també, la posada en funcionament de la gestió integral del sistema de lloguer de bicicletes mitjançant aplicació web mòbil.

Expediente: 9/2025

Contrato de suministros formalizado por Consorci Segre-Rialb en Lleida. Procedimiento abierto. Categoría CPV 50222000. Adjudicado el 5 ago 2025 a TURICLETA TURISMO ACTIVO S.L. Se recibieron 2 ofertas.

78.007
Presupuesto base
78.007
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50222000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
9 mar 2026, 13:04
Fecha límite
30 abr 2025, 14:00

Adjudicación

Adjudicatario
TURICLETA TURISMO ACTIVO S.L
NIF
B72752207
Importe
78.007
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Consorci Segre-Rialb

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 mar 2026
Anuncio de Pliegos 9 mar 2026
Fin Plazo Presentación 30 abr 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 5 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 mar 2026, 03:12

Mismo sector y zona (50 en Lleida)

Abierta CONTR/2026/0000000372

Servei de Manteniment Integral Preventiu i Correctiu de les instal·lacions del taller del Pla de Vilanoveta de Lleida de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref: POS129/26)

59.350 €

Abierta 2026 LEDA CPUB SER 06

Servei de manteniment de les instal·lacions elèctriques d'alta tensió i sistema de gestió d'instal·lacions de l'aeroport de Lleida-Alguaire

44.840 €

Abierta 2026-0229-OSE

Servicio de explotación de las obras de regulación y transporte del canal Segarra-Garrigues

5.122.725 €

Formalizada CONTR/2026/0000000056

Servei de revisió mecànica de les tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors i pilones instal·lats a les estacions de muntanya d'AMSA (ref. PO29/26)

139.800 €

En evaluacion SER_OBEA_2026_0008

L’objecte del contracte inclou totes les tasques de reparacions d’urgències i incidències que puguin ocórrer dintre de la xarxa de semàfors de Lleida. S’inclouen tot tipus d’incidències (accidents, vandalisme, per causes meteorològiques, etc...) L’ adjudicatari hauran de tenir disponibilitat de realitzar les actuacions en un termini màxim de 24 hores, excepte en casos urgents que es realitzaran de forma immediata (2 hores màxim) des de la seva notificació.

14.960 €

En evaluacion 001/2026/4484/I264

L’objecte del contracte es basa en la prestació del servei de manteniment i conservació dels sistemes de protecció contra incendis (extintors, boques d’incendis, sistema de detecció d’incendis, polsadors, alarma i la senyalística corresponent) i de centrals d’intrusió dels edificis municipals de l’Ajuntament de Tàrrega, especificats a l’annex 1.

33.615 €

Adjudicada ICSOL-2026-16

MRU/LCA - Serveis de manteniment de les estacions de bombament dels sistemes de reg, hidrants i aigües pluvials del sector Vinyes del Mig del municipi de Bell-lloc d'Urgell

11.433 €

En evaluacion CONTR/2026/0000000255

Servei de manteniment dels llacs d’innivació de les explotacions d’FGC Turisme (Ref. POS103/26)

89.552 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000056

Servei de revisió mecànica de les tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors i pilones instal·lats a les estacions de muntanya d'AMSA (ref. PO29/26)

139.800 €

Adjudicada 001/2026/4044/i264.

a. Retirada dels vehicles abandonats del dipòsit municipal, incloent les operacions de càrrega i manipulació necessàries. b. Transport de vehicles fins a un centre autoritzat de tractament de vehicles fora d’ús. c. Recepció, descontaminació i tractament dels vehicles conforme a la normativa vigent en matèria de residus i, en particular, de vehicles fora d’ús. d. Gestió del desballestament dels vehicles, incloent la valorització, reutilització o eliminació dels materials resultants. e. Tramitació de la baixa definitiva dels vehicles davant la Direcció General de Trànsit (DGT), així com la gestió documental associada. f. Alienació dels vehicles o dels seus components, si escau, d’acord amb la normativa aplicable. g. Qualsevol altra actuació necessària per a la correcta gestió integral dels vehicles abandonats, d’acord amb la normativa sectorial vigent.

Más licitaciones de Consorci Segre-Rialb

Formalizada 24/2025

Contracte de serveis “Desenvolupament d'una plataforma web turística especialitzada en activitats nàutiques i elaboració d'un portfoli digital d'activitats en el medi natural i aquàtic , dins del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, finançat amb Next Generation EU

30.223 €

Formalizada 22/2025

Obres per la implementació d’una sèrie d’embarcadors i/o rampes d’accés connectats a la resta de la xarxa de mobilitat de l’entorn del Pantà,i instal·lació de senyalització complementària, d’acord amb el "PROJECTE DE DESENVOLUPAMENT D’INFRAESTRUCTURA I ACCESSOS PER LA MOBILITAT SOTENIBLE I,SENYALITZACIÓ DE L’EMBASSAMENT DE RIALB", firmat per Josep Barberillo Gesa (Arquitecte tècnic, enginyer edificació) i Josep Barberillo Nualart (enginyer industrial).

206.554 €

Formalizada 24/2025

L'objecte del present contracte és el servei de desenvolupament d’una plataforma web turística especialitzada en activitats nàutiques i l’elaboració d’un portfoli digital d’activitats en el medi natural i aquàtic al Consorci Segre Rialb. Aquest contracte està inclòs dins del projecte “Segre - Rialb: destí nàutic interior”, cofinançat a través dels Fons Next Generation EU, en concret dins del programa de Plans de sostenibilitat Turística en Destinacions (PSTD), convocatòria 2021, promoguda pel Ministeri d’Industria, Comerç i Turisme. Aquest contracte es correspon a l’actuació 8 “Desenvolupament d’una plataforma web turística especialitzada en activitats nàutiques” i a l’actuació 9 “Elaboració d’un portfoli digital d’activitats en el medi naturali aquàtic” de l’Eix 3 del PSTD.

30.223 €

Adjudicada 22/2025

CONTRACTE D’OBRES PEL DESENVOLUPAMENT D’INFRAESTRUCTURA I ACCESSOS PER LA MOBILITAT SOSTENIBLE I SENYALITZACIÓ DE L’EMBASSAMENT DE RIALB, DINS DEL PLA DE RECUPERACIÓ, TRANSFORMACIÓ I RESILIÈNCIA, FINANÇAT PELS FONS NEXT GENERATION EU

206.554 €

Adjudicada 9/2025

Contracte subministrament, instal·lació i servei per “L'adquisició de bicicletes elèctriques amb els seus elements complementaris i la posada en funcionament de la gestió integral del sistema de lloguer de bicicletes mitjançant aplicació web mòbil, dins del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, Finançat pels fons NGEU\

78.007 €