Adjudicada Suministros

L’objecte del present contracte és el subministrament, en règim d’arrendament sense opció a compra, de DISSET (17) parquímetres per a les zones d’estacionament del municipi de Calafell, durant els mesos de juliol i agost, corresponents a la temporada alta d’estiu. L’empresa adjudicatària lliurarà els equips en els llocs disposats per CEMSSA i en dates convingudes, i s’encarregarà de la seva instal·lació, configuració, posada en marxa, connexió amb la plataforma de gestió, conservació, manteniment preventiu i correctiu, assistència tècnica, actualització de programari i retirada final, d’acord amb les condicions establertes en el present plec.

Expediente: 19/2026-OSA

Contrato de suministros adjudicado por CALAFELL EMPRESA MUNICIPAL DE SERVEIS, SA en Tarragona. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 38730000. Adjudicado a MAQUINARIA ESTACIONAMIENTOS Y PARKIMETROS, S.L.. Se recibió 1 oferta.

26.000
Presupuesto base
26.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
38730000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
10 abr 2026, 16:04
Fecha límite
25 abr 2026, 01:59
Duración
2 meses

Adjudicación

Adjudicatario
MAQUINARIA ESTACIONAMIENTOS Y PARKIMETROS, S.L.
NIF
B63650071
Importe
25.990
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 abr 2026
Anuncio de Pliegos 10 abr 2026
Fin Plazo Presentación 25 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 may 2026, 06:22

Mismo sector y zona (38 en Tarragona)

Abierta SU 54/26

Subministrament d’Analitzador de xarxes en banda mil·limètrica per al Departament d’Enginyeria Electrònica, Elèctrica i Automàticade la Universitat Rovira i Virgili(Exp. núm. SU 54/26)

100.382 €

Abierta C046_26

L'objecte del present contracte és el subministrament, manteniment i evolució del sistema de localització GPS de la flota de vehicles d’EMATSA, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de condicions tècniques regulador d’aquest contracte.

7.200 €

Abierta PTOP-2026-329

Subministrament d'un analitzador portàtil per a la determinació de contaminants a l'atmosfera en situacions d'emergències associades al Pla d'Emergència Exterior del Sector Químic de Tarragona (PLASEQTA)

79.000 €

Formalizada SU 64/26

Subministrament i instal·lació d’un espectròmetre de Laser Flash Photolysis, nanosecond Transient Absoroption Spectroscopy i Life induced Fluorescense (CE-SDA SU 64/26) (SDA CSUC 23/02)

285.000 €

En evaluacion EXP 23-2026

El objeto del presente contrato es la adquisición de los elementos necesarios para la actualización de un espectrómetro de Resonancia Magnética Nuclear de 500 MHz con sonda enfriada criogénicamente para el Instituto Catalán de Investigación Química.

1.037.000 €

En evaluacion 56/26

Subministrament d'un sistema analític per a la monitorització fisiològica de la maduració del raïm per a la Universitat Rovira i Virgili (URV) SU 56/26

20.000 €

Formalizada 43003653/2026/79

Subministrament de l’equip TGA (Termogravimètric), instal·lació, posada en funcionament i garantia del material necessari de l’Institut Comte de Rius de Tarragona

70.000 €

Formalizada C031_26

L'objecte del present contracte son el subministrament i instal·lació al Laboratori d’Ematsa d’un Analitzador de flux continu automatitzat pel Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’aigües de Tarragona, SA (EMATSA), d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte.

60.000 €

Formalizada AT26154

Prestació del subministrament de fungibles, recanvis i altre material pel laboratori d’Aigües de Reus per poder realitzar les analítiques per garantir la continuïtat del servei

43.744 €

Formalizada C027_26

L'objecte del present contracte son el subministrament i instal·lació d’un analitzador discret multiparamètric automatitzat pel Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’aigües de Tarragona, SA (EMATSA), d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte

70.000 €

Más licitaciones de CALAFELL EMPRESA MUNICIPAL DE SERVEIS, SA