Formalizada Suministros

L’objecte del present contracte és el subministrament d’un nou sistema de climatització de l’edifici B6 pel Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya – CTTC, així com el manteniment d’aquest nou sistema de climatització durant el primer any de funcionament. Les característiques del sistema objecte del subministrament, i les condicions del servei de manteniment, queden fixades al plec de prescripcions tècniques.

Expediente: CTTC-2025-16

Contrato de suministros formalizado por Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya (CTTC). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 18 meses. Categoría CPV 42512300. Adjudicado el 4 jun 2025 a CBRE GWS ESPAÑA. Se recibieron 3 ofertas.

716.994
Presupuesto base
716.994
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
42512300
Publicación
17 mar 2026, 18:01
Fecha límite
13 mar 2025, 11:00
Duración
18 meses

Adjudicación

Adjudicatario
CBRE GWS ESPAÑA
NIF
B83402883
Importe
619.276
Ofertas recibidas
3

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 mar 2026
Anuncio de Pliegos 17 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 mar 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 mar 2026, 05:22

Más licitaciones de Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya (CTTC)