Abierta 17 sep 2026 (14d 18h) Suministros

L’objecte del present contracte és el subministrament de mobiliari d’oficina per moblar nous edificis i espais municipals, per renovar part del mobiliari antic i millorar les condicions dels espais i la reposició necessària per substitució del mobiliari que s’ha fet malbé pel pas del temps. Donada la seva susceptibilitat d’utilització o aprofitament separat per raó de la diferent tipologia de material es proposa dividir el contracte en els següents lots: Lot 1: Mobiliari per a interior d’edificis Lot 2: Mobiliari per a actes i festes

Expediente: X2026000784

Contrato de suministros publicado por Ajuntament de Navarcles en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 45 días. Categoría CPV 39100000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 17 sep 2026.

43.364
Presupuesto base
47.700
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
39100000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 08:04
Fecha límite
17 sep 2026, 23:59 (14d 18h)
Duración
45 días
Lote
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Navarcles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 17 sep 2026
Finaliza en 15 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (39 en Barcelona)

Abierta 904839/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament del mobiliari d’oficina de l’edifici Z de l’Àrea Metropolitana

36.750 €

Abierta CS/2026031

L’objecte del contracte és el subministrament de 14 estands de fusta per la Fira de Nadal, d’acord amb les característiques indicades en el Plec de Prescripcions Tècniques

9.000 €

Abierta 2026/0012240

Subministraments de productes i material de neteja per a la Gerència de Serveis Residencials d’Estades Temporals i Respir de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots.

207.101 €

Abierta CU-2026-1430

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants i de prestatgeries cantilever destinats al'emmagatzematge d'obres d'art al magatzem de La Campana a executar durant el 2026

134.000 €

Abierta CU-2026-1417

Subministrament i muntatge de mobiliari a dos edificis del Departament de Cultura (l’Edifici Raval i el Palau Moja)a executar durant el 2026

408.978 €

Abierta CU-2026-1364

Subministrament i instal·lació de mobiliari fet a mida per als nous espais de treball de l'Arxiu Nacional de Calalunya a executar durant el 2026

89.430 €

Abierta CU-2026-1362

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants per l'emmagatzematge d'obres d'art i altres elements similars amb destí l'Arxiu Nacional de Catalunya a executar durant el 2026

78.850 €

Abierta 3110-5793/2026

Aquest contracte té per objecte la realització i lloguer de la decoració ambiental dels carrers i places on se celebrarà la FIRAPASSIÓ, que inclou el transport, muntatge i desmuntatge del material decoratiu, d’acord amb el que estableix l’Informe de Necessitats i Plec de Prescripcions Tècniques (IN+PPT).

12.397 €

Abierta 006_26001690

Subministrament amb l’adquisició dels equips continguts en l’annex I del PPT, la seva instal·lació, posada en servei i manteniment durant el període de garantia.

86.871 €

Abierta 26-104

Subministrament, transport i muntatge de mobiliari d’oficina a les diverses dependències de l’Ajuntament de Cornellà de Llobregat, amb criteris de contractació pública ecològica.

17.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Navarcles

Abierta X2026000299

Contrato de servicios de limpieza de los edificios y equipamientos municipales de Navarcles

981.451 €

En evaluacion X2026000299

Limpieza de diferentes edificios y equipamientos municipales del municipio de Navarcles descritos en el PPT.

603.098 €

Formalizada X2026000717

Contracte obres Projecte d'arranjament i millora de la piscina municipal de Navarcles

288.829 €

Formalizada X2026000717

L'objecte del contracte el constitueix l'execució de les obres descrites en el projecte d'arranjament i millora de la piscina municipal de Navarcles. L'actuació comprèn les obres civils i les instal·lacions necessàries per a la renovació del vas (recobriment amb gunitat, nova impermeabilització i revestiment), la formació d'una nova rampa i escala d’accés, la renovació d’accessoris i canonades, la millora d’instal·lacions de bombeig, filtració i ventilació a la sala tècnica, i el tractament del paviment de tota la zona de platja del conjunt de piscines exteriors amb sistema multicapa antilliscant classe 3.

288.829 €

Formalizada X2026000089

L’objecte del contracte el constitueix l’execució de la fase 1 de les obres descrites en el projecte següent: “Projecte executiu de millora i integral i de creació d’un refugi bioclimàtic a la piscina municipal de Navarcles" L’objecte de la fase 1 del projecte consisteix en fer una reforma integral de l’entorn de la piscina d’estiu municipal de Navarcles, per a la creació d’un refugi bioclimàtic. La proposta consisteix en la creació d'un refugi bioclimàtic integrat per espais d'ombra naturals i estructures de fusta. L'objectiu és mitigar els efectes de la calor extrema i proporcionar un entorn més agradable i saludable per als usuaris de la piscina, fomentant alhora la integració paisatgística i el respecte pel medi ambient.

149.094 €