Formalizada Suministros

L’objecte del present contracte és el subministrament de material necessari per a la implementació d’estructures de hacking destinades a la conservació i cria d’exemplars de xarxet marbrenc (Marmaronetta angustirostris). El material inclòs garanteix la construcció d’infraestructures de tancament, protecció, ocultació, suport, alimentació i gestió de l’entorn immediat, assegurant que les instal·lacions compleixin els requisits funcionals i de seguretat necessaris per al correcte desenvolupament d’aquesta tècnica de reforç poblacional.

Expediente: GA02-26

Contrato de suministros formalizado por Forestal Catalana, SA. Categoría CPV 31712354. Adjudicado el 26 feb 2026 a CASA SABATE C.B. Se recibió 1 oferta.

5.483
Presupuesto base
5.483
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
31712354
Publicación
4 mar 2026, 12:04
Fecha límite
29 ene 2026, 15:00

Adjudicación

Adjudicatario
CASA SABATE C.B
NIF
E55588958
Importe
4.551
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Forestal Catalana, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 29 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 26 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:41

Más licitaciones de Forestal Catalana, SA