Desierta Servicios

L’objecte del present contracte és el servei de treballs de suport del ram de jardineria a l’equip d’operatius corresponent durant les temporades de punta de treballs de la temporada estacional de primavera/estiu.

Expediente: 2025/006928

Contrato de servicios declarado desierto por Ajuntament d'Olesa de Montserrat en Barcelona. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 77311000.

29.752
Presupuesto base
29.752
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
77311000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
22 may 2026, 14:09
Fecha límite
5 jun 2026, 16:00
Duración
4 meses

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 may 2026
Anuncio de Pliegos 22 may 2026
Fin Plazo Presentación 5 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:23

Mismo sector y zona (77 en Barcelona)

Abierta 2026AO0120AC

Servicios mantenimiento integral de las zonas ajardinadas gestionadas por Barcelona de Serveis Municipals, S.A. en el Anillo Olímpico de Montjuic

800.897 €

Abierta 534/2026

Constitueix l’objecte del contracte els treballs de manteniment de les franges perimetrals de protecció contra els incendis forestals i de les zones verdes interiors de titularitat municipal (d’ara endavant, zones verdes) de les urbanitzacions d’Arenys de Munt: L’Ajup, Aiguaviva, Collsacreu, La Creueta, Santa Rosa dels Pins i Els Tres Turons.

49.154 €

Abierta ICSOL-2027-5

MRU/OBT Trabajos de conservación, mantenimiento del suelo urbanizado, obras de urbanización, construcciones rurales y naves industriales del patrimonio del Instituto Catalán del Suelo situados en la zona 3 de Cataluña. Comarcas: Vall d'Aran, Pallars Sobirà, Alta Ribagorça, Pallars Jussà, Noguera, Alt Urgell, Pla d'Urgell, Urgell, Segrià, Garrigues, Anoia, Cerdanya, Solsonès y Segarra

500.000 €

Abierta 2026/1640

Contracte del servei d’esporga de l’arbrat viari de Sant Pol de Mar

44.000 €

Abierta 009_26000055

Servei de gestió dels horts hidropònics horitzontals del projecte “Hort al terrat”, de l’Institut Municipal de Persones amb Discapacitat de l’Ajuntament de Barcelona.

113.699 €

Abierta 2026-105-CL-GOAP

Servei de manteniment integral de les zones enjardinades del Port i Canal de Badalona.

74.546 €

Abierta 26-092

Servei de manteniment dels sistemes de reg per aspersió, difusió i degoteig automàtics i manuals i boques de reg manual municipals de la ciutat de Cornellà, tant els situats en la via pública com els que s’emplacen en dependències municipals (incloses Escoles Bressol i CEIP’s), així com el manteniment de les fonts públiques i ornamental. S’exclouen del present contracte els sistemes de reg dels camps de futbol municipals.En aquest manteniment s’inclou el servei de desinfecció dels emissors de reg i font ornamental.

1.019.968 €

Abierta 3106-4384/2026

El servicio de mantenimiento de los espacios verdes municipales de Esparreguera

1.165.930 €

Abierta CSE/AH01/1101476752/27/PO

Servei d'esporga i tala d'arbres a totes les zones enjardinades de la urbanització de l'Hospital Universitari Vall d'Hebron

52.350 €

Abierta 1/2026

Servicios de conservación y mantenimiento de los elementos que componen las zonas ajardinadas de los espacios de la Vila Universitaria del Campus de la Universitat Autònoma de Barcelona

299.130 €

Más licitaciones de Ajuntament d'Olesa de Montserrat

Abierta 2026/001707

L’objecte del contracte és oferir activitats a la població d’Olesa de Montserrat amb l’objectiu de promoure la salut i el benestar. Els serveis consistiran en la realització de les pràctiques descrites als diferents lots per part de professionals amb experiència en dinamització i conducció de grups i que domini les pràctiques descrites, amb formació acreditada i els conceptes a treballar: Txikung; Caminades (entorn natural i entorn urbà); Activitat física durant l’embaràs i el postpart i Cursos de salut emocional.

34.421 €

Abierta 2026/003974

L’objecte del contracte compren la contractació d’un servei professional sòcio-educatiu per a la gestiódel servei d’allotjament temporal en situació d’urgència “Les Paüles”. El serveicontempla la incorporació de dos professionals que gestionaran la convivència en l’equipament, els plans educatius dels diferents usuaris/es i faran la coordinació amb els professionals dels serveis socials bàsics.

63.873 €

Abierta 2026/001989

El propósito de este contrato es el servicio de atención domiciliaria en el entorno habitual de residencia de personas en el municipio de Olesa de Montserrat, en los términos descritos en las especificaciones técnicas.

2.274.987 €

Abierta 2026/004519

L’objecte del contracte és la contractació del Servei d’acompanyament terapèutic socioeducatiu a les famílies. El Servei d’acompanyament terapèutic socioeducatiu a les famílies és un recurs municipal adreçat al conjunt de famílies, parelles o persones que presenten dificultats relacionalsi emocionals i que són ateses pels professionals dels serveis socials bàsicsde l’Ajuntament d’Olesa de Montserrat. L’objectiu general que persegueix aquest servei és realitzar un servei complementari dels serveis socials bàsics destinat a oferir acompanyament i suport de caire formatiu, educatiu i terapèutic a famílies, parelles o persones empadronades a Olesa de Montserrat que presentin dificultats emocionals, relacionals, des del model sistèmic relacionals que fomenti la capacitació de les persones amb qui s’intervé. Els objectius específics: • Prevenció de trastorns psicosocials • Potenciar dinàmiques relacionals saludables en l’àmbit familiar • Capacitació de pares i mares en l’exercici de la criança i educació dels seus fills/es • Prevenció de situacions de negligència i maltractaments • Donar suport a la tasca realitzada pels professionals dels serveis socials bàsics

36.412 €

Abierta 2026/003974

Contractació d’un servei professional socio-educatiu per a la gestió del servei d’allotjament temporal en situació d’urgència “Les Paüles”

127.746 €