En evaluacion Servicios

L'objecte del present contracte és el servei de manteniment preventiu i correctiu del grups electrògens del Parc científic de Barcelona. Les diferents activitats i prestacions principals que comprendrà el contracte seran: ● Manteniment preventiu (normatiu i complementari) del grups electrògens dièsel. ● Manteniment correctiu dels grups electrògens dièsel. ● Servei d’assistència tècnica d’urgències. ● Gestió del manteniment mitjançant software i elaboració d’informes. ● Assessorament tècnic específic en tasques de renovació/ampliació d’instal·lacions, diagnòstic i resolució d’incidències, i interpretació de normativa.

Expediente: 2026-05

Contrato de servicios en evaluación por Fundació Parc Científic de Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 50710000.

48.064
Presupuesto base
120.160
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
50710000
Publicación
17 jul 2026, 16:04
Fecha límite
3 ago 2026, 17:00
Duración
2 años

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2026
Anuncio de Pliegos 17 jul 2026
Fin Plazo Presentación 3 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 ago 2026, 06:23

Más licitaciones de Fundació Parc Científic de Barcelona