En evaluacion Servicios

L'objecte del present contracte és el servei de manteniment preventiu i correctiu, i qualificació d’ armaris d'àcids, bases i seguretat i racks ventilats per a gàbies d'animals a les instal·lacions del Parc Científic de Barcelona. Les diferents activitats i prestacions principals que comprendrà el contracte són: - Manteniment preventiu i correctiu, i qualificació de fins a 270 unitats d'armaris d'àcids, bases i seguretat, amb l'objectiu d'assegurar la correcta contenció, extracció i emmagatzematge de productes químics perillosos. - Manteniment preventiu i correctiu, i qualificació de fins a 40 racks ventilats per a gàbies d'animals per tal de garantir condicions òptimes de ventilació, temperatura i humitat per al benestar animal i la bioseguretat.

Expediente: 2026-09

Contrato de servicios en evaluación por Fundació Parc Científic de Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 50421000.

50.800
Presupuesto base
127.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
50421000
Publicación
17 jul 2026, 14:16
Fecha límite
3 ago 2026, 17:00
Duración
2 años
Lote
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2026
Anuncio de Pliegos 17 jul 2026
Fin Plazo Presentación 3 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 ago 2026, 06:23

Más licitaciones de Fundació Parc Científic de Barcelona