Formalizada Servicios

L'objecte del present contracte és el servei de desenvolupament d’una plataforma web turística especialitzada en activitats nàutiques i l’elaboració d’un portfoli digital d’activitats en el medi natural i aquàtic al Consorci Segre Rialb. Aquest contracte està inclòs dins del projecte “Segre - Rialb: destí nàutic interior”, cofinançat a través dels Fons Next Generation EU, en concret dins del programa de Plans de sostenibilitat Turística en Destinacions (PSTD), convocatòria 2021, promoguda pel Ministeri d’Industria, Comerç i Turisme. Aquest contracte es correspon a l’actuació 8 “Desenvolupament d’una plataforma web turística especialitzada en activitats nàutiques” i a l’actuació 9 “Elaboració d’un portfoli digital d’activitats en el medi naturali aquàtic” de l’Eix 3 del PSTD.

Expediente: 24/2025

Contrato de servicios formalizado por Consorci Segre-Rialb en Lleida. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 72212316. Adjudicado el 25 mar 2026 a 6TEMS COMUNICACIÓ INTERACTIVA SL. Se recibieron 11 ofertas.

30.223
Presupuesto base
30.223
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
72212316
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 17:29
Fecha límite
31 dic 2025
Duración
4 meses

Adjudicación

Adjudicatario
6TEMS COMUNICACIÓ INTERACTIVA SL
NIF
B17738956
Importe
20.570
Ofertas recibidas
11

Documentos

(2)

Organismo contratante

Consorci Segre-Rialb

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 31 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 25 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 mar 2026, 04:25

Mismo sector y zona (72 en Lleida)

Abierta CTFC-2026-158

Contracte de servei d'infraestructura tecnològica

156.000 €

Abierta 2026SER81

Servei d’implantació, migració de dades i manteniment del sistema de gestió de persones de la Universitat de Lleida per part de la unitat de Sistemes d’Informació i Comunicacions (SIC) de la UdL

1.000.000 €

Abierta 3679/2025

El objeto del sistema dinámico de adquisición (en lo sucesivo *SDA), es la selección de empresas con las capacidades técnicas y materiales suficientes que podrán participar en las licitaciones para la adjudicación de los contratos específicos en el marco del *SDA, el objeto de los cuales es el suministro de licencias informáticas y las actualizaciones y las mejoras del software existente y el suministro de las licencias informáticas en régimen de derecho de uso del Ayuntamiento de Alcarràs.

Adjudicada 1069/2026_

Prestació del servei de subscripció, posada en funcionament, manteniment i suport integral en modalitat núvol (cloud) de la plataforma NEXT, incloent-hi l’accés a les seves aplicacions associades, en particular el sistema de comptabilitat CGAP.

28.520 €

Formalizada 001/2026/30/I264

L’objecte del contracte es basa en la revisió, actualització, valoració i digitalització de l’Inventari General de béns, drets i obligacions que conformen el patrimoni dels següents ens, sigui quina sigui la seva naturalesa i el títol d’adquisició o ús:  Inventari consolidat de l’Ajuntament de Tàrrega, que inclou: a) L’inventari del propi Ajuntament. b) Inventari de l’Entitat pública empresarial local (EPEL) Fira del Teatre al Carrer c) Inventari de la Societat Urbanística Municipal de Tàrrega d’Habitatge Social, SL (SUMTA, SL) d) Inventari de l’Entitat Municipal Descentralitzada del Talladell (EMD del Talladell). Les prestacions objecte del contracte es duran a terme de conformitat amb allò establert en el Plec de prescripcions tècniques.

8.000 €

En evaluacion SER_OBE_2026_0015

El contracte inclou els següents serveis: • SERVEI DE MENTORIES La prestació del servei per a la realització de mentories individualitzades i personalitzades per la transformació digital a empreses del municipi de Lleida. El servei consistirà en la realització d’un total de 500 hores de mentoria a un total de 30 empreses, tal i com s’especifica a la clàusula 3 del plec de prescripcions tècniques i a continuació: • Empreses que no hagin participat en edicions anteriors del programa PITD de l’Ajuntament de Lleida: el servei es realitzarà a un total de 20 empreses i inclourà 20 hores de mentoria a cada empresa. • Empreses que hagin participat en edicions anteriors del programa PITD de l’Ajuntament de Lleida: el servei es realitzarà a un total de 10 empreses i inclourà 10 hores de mentoria a cada empresa. El servei s’adreça exclusivament a la següent tipologia d’empreses: a) sense persones assalariades, b) amb un màxim de 10 persones assalariades (micropimes). • SERVEI D’ASSESSORAMENT (“Consultori digital”) La prestació del servei per a la realització de sessions d’assessorament tecnològic empreses (“Consultori digital”). El servei consistirà en la realització d’un total de 80 hores de sessions d’assessorament (“Consultori digital”). Les sessions d’assessorament tindran una durada estimada d’entre 1 i 2 hores, essent la durada màxima de les sessions de 2 hores, i s’hauran de realitzar un mínim de 40 assistències o sessions, tal i com s’especifica a la clàusula 3 del plec de prescripcions tècniques. El servei s’adreça exclusivament a persones emprenedores i ala següent tipologia d’empreses: a) sense persones assalariades, b) amb un màxim de 50 persones assalariades (petites empreses).

26.100 €

Formalizada 2026/55-2863

Contractació del manteniment i suport del programa informàtic GERAPLI per a la Diputació de Lleida, per procediment Negociat sense publicitat.

54.300 €

En evaluacion SER_OBEA_2026_0011

L’objecte del és la contractació de la renovació dels care pack’s (extensions de garantia) necessaris del fabricant HPE (Hewlett Packard Enterprise) per a tots els productes que conformen la instraestructura on-premise de l’Ajuntament de Lleida. Les màquines sobre les que es contracten els care packs estan especificades en el PPT mitjançant els seus números de sèrie. Certificats HP requerits: • Compute Platinum Partner • Managed Services Partner • Support Services Partner • Customer Success Partner • HPE Data Protection & Disaster Recovery Solutions • HPE Partner Ready Delivery: HPE ProLiant servers.

57.112 €

En evaluacion SUB_OBEA_2026_0003

Aquesta licitació té per objecte la contractació de subministrament d’una eina informàtica de gestió integral de les ajudes per a la cobertura de les necessitats bàsiques (aliments en espècies, targetes moneder/CONVO, programa Bàsico o ajuts en efectiu) per als Serveis Socials Municipals en coordinació amb entitats socials, així com el servei d’implantació, manteniment, formació, actualització i suport. El programari que es requereix, haurà d’oferir-se mitjançant una solució en el núvol en modalitat SaaS (Software as a Service), garantint un control eficient, automatitzat i segur dels processos vinculats a: • la prescripció del recurs a les persones usuàries/famílies, • el repartiment/assignació des de les entitats col·laboradores, • la gestió diària d’estoc i administrativa, • el seguiment de la utilització de recursos per millorar l’eficiència, • la generació de documentació.

18.105 €

Formalizada 1069/2026

Subscripció, posada en funcionament, manteniment i suport integral en modalitat núvol (cloud) de la plataforma NEXT, incloent-hi l’accés a les seves aplicacions associades, en particular el sistema de comptabilitat CGAP.

51.640 €

Más licitaciones de Consorci Segre-Rialb

Formalizada 24/2025

Contracte de serveis “Desenvolupament d'una plataforma web turística especialitzada en activitats nàutiques i elaboració d'un portfoli digital d'activitats en el medi natural i aquàtic , dins del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, finançat amb Next Generation EU

30.223 €

Formalizada 22/2025

Obres per la implementació d’una sèrie d’embarcadors i/o rampes d’accés connectats a la resta de la xarxa de mobilitat de l’entorn del Pantà,i instal·lació de senyalització complementària, d’acord amb el "PROJECTE DE DESENVOLUPAMENT D’INFRAESTRUCTURA I ACCESSOS PER LA MOBILITAT SOTENIBLE I,SENYALITZACIÓ DE L’EMBASSAMENT DE RIALB", firmat per Josep Barberillo Gesa (Arquitecte tècnic, enginyer edificació) i Josep Barberillo Nualart (enginyer industrial).

206.554 €

Formalizada 9/2025

L’objecte del present contracte és el subministrament i instal·lació de bicicletes elèctriques BTT i els seus elements complementaris (punts de recàrrega, plaques fotovoltaiques per alimentar aquests, sistemes d’emmagatzematge, cascos, ...), així com també, la posada en funcionament de la gestió integral del sistema de lloguer de bicicletes mitjançant aplicació web mòbil.

78.007 €

Adjudicada 22/2025

CONTRACTE D’OBRES PEL DESENVOLUPAMENT D’INFRAESTRUCTURA I ACCESSOS PER LA MOBILITAT SOSTENIBLE I SENYALITZACIÓ DE L’EMBASSAMENT DE RIALB, DINS DEL PLA DE RECUPERACIÓ, TRANSFORMACIÓ I RESILIÈNCIA, FINANÇAT PELS FONS NEXT GENERATION EU

206.554 €

Adjudicada 9/2025

Contracte subministrament, instal·lació i servei per “L'adquisició de bicicletes elèctriques amb els seus elements complementaris i la posada en funcionament de la gestió integral del sistema de lloguer de bicicletes mitjançant aplicació web mòbil, dins del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, Finançat pels fons NGEU\

78.007 €