En evaluacion Obras

L’objecte del present contracte consisteix en la realització de les obres de reparació de l’estrep dret del pont medieval de Ribera de Cardós a la zona de la sèquia que el creua, les obres de clausura de dos petits abocadors, la neteja d’acumulació de troncs de la llera del Riu Noguera de Cardós a la zona d’Ainet, la millora puntual del Camí a la sortida del pont pel seu marge esquerre, la millora de la senyalització i la informació interpretativa.

Expediente: 80/2024

Contrato de obras en evaluación por Ajuntament de Vall de Cardós en Lleida. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 44212320.

55.077
Presupuesto base
55.077
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
44212320
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:44
Fecha límite
21 ago 2024, 01:00
Duración
1 mes

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Vall de Cardós

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 21 ago 2024
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:56

Mismo sector y zona (44 en Lleida)

Abierta 272/2026

Obres necessàries per a la substitució de les fusteries metàl·liques exteriors existents al Poliesportiu Els Til·lers de Sort per noves fusteries de PVC amb prestacions millorades d'aïllament tèrmic i estanquitat.

89.986 €

En evaluacion CONTR/2026/0000000287

Subministrament de turbines per a les estacions de muntanya d’Espot, Port Ainé i Boí Taüll(POSS13/26)

46.400 €

Formalizada TSA0076857-103

PRTR.Contrato Basado de "Acuerdo Marco para el suministro de tubería y accesorios de polietileno PE100 durante el periodo 2024 – 2027, en el Marco del Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia Financiado por la Unión Europea – NextGenerationEU y resto de encargos". Modernización regadío CRR Urgell

28.700 €

Formalizada TSA0077391-065

PRTR.Contrato Basado del "Acuerdo Marco para el Suministro de Tubería y Accesorios para Saneamiento y Drenaje durante el Periodo 2024-2027, en el marco del Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia Financiado por la Unión Europea-NextGenerationEU, y resto de encargos". OBRA: Modernización regadío CRR Urgell

25.400 €

Formalizada TSA0077295-19

Contrato basado en el acuerdo marco para el Suministro en obra de piezas de calderería durante el periodo 2024 – 2027, en el ámbito de la unidad territorial nº 2 (Aragón, Cataluña, Comunidad Valenciana, Murcia e Islas Baleares) Nº 0273094 MODERNIZACIÓN REGADIOS CR URGE, PRTR

204.420 €

En evaluacion SUB_OBE_2026_0010

L’objecte del contracte és el subministrament (mitjançant lloguer) dels escenaris i altres infraestructures necessàries per dur a terme les activitats organitzades per la regidoria de Festes de l’Ajuntament de Lleida amb motiu de les Festes de la Tardor de 2026 (que tenen lloc al mes de setembre), i la Festa Major de 2027 (que té lloc al mes de maig).

104.000 €

Formalizada 2026 LEDA CPUB SUB 09

Subministrament (en modalitat de lloguer) i instal·lació d’estands interiors i mobiliari per la fira Lleida airchallenge

45.000 €

Formalizada 3049/2023

Memòria de conservació, manteniment i reparacions menors de camins de titularitat municipal 2024. MEMÒRIA TÈCNICA VALORADA D’ACTUACIONS DE SOTEIG, de data d’abril de 2024, emesa per part de l’arquitecte municipal.

122.924 €

Formalizada 2627/2022B

Descrita en la memòria i demés documentació tècnica.

156.918 €

Formalizada 1228/2022

Execució dels treballs descrits en la MEMÒRIA DE REGENERACIÓ EN CALENT DEL CAMÍ DE CAP DE LA VALL, de data de maig de 2022, emesa per part d'Oscar Masot Mata, arquitecte municipali Santi Gomez Alvira, tècnic de medi ambient municipal.

161.876 €

Más licitaciones de Ajuntament de Vall de Cardós