Formalizada Servicios

L’objecte del present acord marc és la selecció i homologació d’un màxim de vuit (8) empreses per cada lot, que puguin prestar el servei de càtering en els diferents actes organitzats pel CRM, tant dins de les seves instal·lacions com en espais externs. Els serveis de càtering comprenen totes les prestacions relatives al subministrament, muntatge, servei i recollida de menjar i begudes, així com l’aportació del personal, materials compostables i elements auxiliars necessaris per al correcte desenvolupament de cada acte.

Expediente: CSER00001-2026

Contrato de servicios formalizado por Consorci Centre de Recerca Matemàtica. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 55523000. Adjudicado el 29 jul 2026 a Aramark Servicios de Catering, SLU. Se recibieron 3 ofertas.

139.550
Presupuesto base
418.650
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55523000
Publicación
6 may 2026, 18:04
Fecha límite
21 may 2026, 11:00
Duración
1 año
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Aramark Servicios de Catering, SLU
NIF
B60359726
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Organismo contratante

Consorci Centre de Recerca Matemàtica

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 may 2026
Anuncio de Pliegos 6 may 2026
Fin Plazo Presentación 21 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 29 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jul 2026, 06:23