Adjudicada Servicios

L’objecte del contractre és la prestació dels serveis de vigilància i seguretat durant la realització de les fires i activitats organitzades per Fira de Mollerussa, per a les anualitats 2026 i 2027, mitjançant empreses que hagin obtingut l’oportuna autorització administrativa o la que correspongui en cada estat per a empreses dels estats membres de la Unió Europea que compleixin els requisits per a concórrer a aquesta licitació.

Expediente: 1403-476-2025

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Mollerussa en Lleida. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79713000. Adjudicado a GONBER EVENTS S.L. Se recibió 1 oferta.

54.758
Presupuesto base
120.466
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79713000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:41
Fecha límite
2 mar 2026, 14:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
GONBER EVENTS S.L
NIF
B66577222
Importe
54.360
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Mollerussa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 2 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:22

Mismo sector y zona (79 en Lleida)

Abierta AS 3085-0008/2026

Aransalut té la necessitat de realitzar el contracte del “Servei d'assistència tècnica especialitzada per a l'elaboració integral del PLA ESTRATÈGIC 2027-2031 d’ ARAN SALUT”,incloent el diagnòstic, la definició estratègica, la validació institucional i el sistema de seguiment.

52.000 €

Abierta 3085-0007/2026

Custòdia e vigilancia deth ramat comunau de Vilamòs entara promocion dera Bioeconomia, gestion forestau e reduccion deth risc d'incendi

90.043 €

Abierta 2026/103-383

Contractació per la prestaciódels serveis per a l’edició, plegat, ensobrat i dipòsit dels efectes postals per l’OrganismeAutònom de Gestió i Recaptació de Tributs Locals

81.240 €

Abierta 2026/98-4466

Servicio integral de diseño, producción, alquiler, transporte, montaje, desmontaje, mantenimiento y almacenamiento de un stand tipo para certámenes en que participe la Diputació de Lleida durante los años 2027 y 2028

417.368 €

Abierta SER_OBE_2026_0012

L’objecte d’aquest contracte és prestar serveis de suport tècnic per a la realització de la comunicació i difusió del programa anual d’activitats del MORERA. Museu d’Art Modern i Contemporani de Lleida.

29.018 €

Abierta 2026 APC CPUB SER 16

Servei de vigilància i seguretat dels aeroports de Lleida- Alguaire i Andorra-La Seu d’Urgell.

2.030.551 €

Formalizada SER_NSP_2026_0008

Difusió d’informacions diverses i de les activitats dels diferents departaments de l’Ajuntament de Lleida, a través de mòduls publicitaris (cada anunci està format per un número determinat de mòduls, en funció de les característiques i dimensió que hagi de tenir cada anunci).

46.310 €

Formalizada SER_NSP_2026_0007

L’objecte del present contracte és la difusió d’informacions diverses i de les activitats dels diferents departaments de l’Ajuntament de Lleida, a través de mòduls publicitaris (cada anunci està format per un número determinat de mòduls, en funció de les característiques i dimensió que hagi de tenir cada anunci).

87.972 €

Formalizada 2026SER86

Implantació de l’expedient digital, expedients de personal i de tesis en el marc de la transformació digital de la UdL

25.636 €

Adjudicada SER_NSP_2026_0009

L’objecte del present contracte és la difusió de les activitats de l’Ajuntament de Lleida i dels continguts d’interès per a la ciutadania a l’emissora UA1 Lleida Ràdio del Grup Simalro SL amb CIF B25635186, mitjançant falques publicitàries.

29.855 €

Más licitaciones de Ajuntament de Mollerussa