Formalizada Servicios

L’objecte del contracte són els serveis de suport tècnic dels sistemes i bases de dades de seguretat d’ATL. En aquest sentit, el servei es caracteritza principalment per la disposició d’una assistència tècnica per a la gestió dels recursos dels sistemes de seguretat i altres tasques derivades de l’administració de la seguretat.

Expediente: 2026-0074-OSE

Contrato de servicios formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 71356200. Adjudicado el 19 ago 2026 a IMSEL SEGURIDAD S.A. Se recibió 1 oferta.

168.369
Presupuesto base
168.369
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71356200
Publicación
8 may 2026, 11:47
Fecha límite
26 may 2026, 15:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
IMSEL SEGURIDAD S.A
NIF
A62868955
Importe
154.938
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 may 2026
Anuncio de Pliegos 8 may 2026
Fin Plazo Presentación 26 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 19 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 ago 2026, 06:23

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)