Abierta 15 sep 2026 (14d 17h) Suministros

L’objecte del contracte que es proposa efectuar consisteix en el subministrament i obra (instal·lació) per a la renovació de l’enllumenat existent del Palau Municipal d'Esports Juan Carlos Navarro, a Sant Feliu de Llobregat, mitjançant tecnologia LED, d’acord amb les especificacions tècniques definides en el corresponent Plec de prescripcions tècniques.

Expediente: PACC2025000090

Contrato de suministros publicado por Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat en Barcelona. Duración del contrato: 29 días. Categoría CPV 31500000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 15 sep 2026.

43.080
Presupuesto base
43.080
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
31500000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 14:03
Fecha límite
15 sep 2026, 23:59 (14d 17h)
Duración
29 días

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 15 sep 2026
Finaliza en 15 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (31 en Barcelona)

Abierta 2463/2026: CT/SB-04726

L’objecte del contracte és el lloguer, transport, muntatge, manteniment, legalització, desmuntatge i recollida de diferents motius nadalencs d’enllumenat ornamental per al guarniment dels carrers del municipi durant les campanyes de Nadal i la festa gastronòmica anomenada Tast Tiana.

64.384 €

Abierta 153/2026/0006.

Subministrament en règim de lloguer, instal·lació, manteniment, connexió, desconnexió i desmuntatge de l’enllumenat ornamental nadalenc i d’altres decoracions als carrers, places i equipaments municipals de Cerdanyola del Vallès

715.392 €

Abierta 905417/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament d’equipament tecnològic per la sala de plens de la seu de l’Àrea Metropolitana de Barcelona.

21.205 €

Abierta HM-2026-293

Subministrament d’un conjunt d’elements de protecció plomada (davantals, armilles, faldilles, collarins, ulleres i sobreulleres) i suports per a la seva correcta col·locació i emmagatzematge, destinats als Serveis d’Endoscòpies, la Unitat del Dolor i el Bloc Quirúrgic de l’Edifici C, dins del projecte d’ampliació de l’Hospital del Mar, centre del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, segons característiques tècniques que es detallen al Plec de Prescripcions Tècniques de la licitació.

55.077 €

Abierta 2026/6434

Subministrament, en règim de lloguer, dels elements lumínics nadalencs, que inclou instal.lació, posada en servei, manteniment, desmuntatge i retirada dels mateixos

57.400 €

Abierta 2026/000034311

El contracte té per objecte els treballs continguts en el Projecte Executiu de substitució dels projectors existents per projectors LED i reforma elèctrica del bar del Camp Municipal d'Esports del Centenari. Els treballs a executar a l'equipament consistiran en la substitució dels equips actuals d'enllumenat del camp, per equips nous amb tecnologia LED proporcionant una millora en quant a consums i eficiència, i l'actualització de la instal·lació elèctrica de baixa tensió exclusivament a la zona del bar.

75.490 €

Abierta SEC 2025 108

Contractació del subministrament, en règim de lloguer, dels elements d'ornamentació de Nadal de Sant Just Desvern i del servei d’instal·lació, manteniment i desmuntatge.

148.760 €

Abierta 16118628

Fabricació de transformador de centre de transformació L9 per a càrrega de BUS

120.000 €

Abierta PO260022

Licitació del subministrament i instal·lació dels equipaments descrits al projecte executiu per a la instal·lació de variadors de freqüència al grup de bombament dels Bellots a can Poal, a Terrassa amb criteris de contractació social i ecològica

115.796 €

Abierta 2026/2463/3110

Prestació del subministrament, en règim de lloguer, de diferents arbres de nadal decoratius a diferents dependències municipals de l’Ajuntament d’Esplugues de Llobregat

16.800 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat

Abierta PACC2026000045

Contractació d'obres del Projecte Executiu de reurbanització del passatge Vilafranca de Sant Feliu de Llobregat

182.914 €

Abierta PACC2026000045

L’objecte del contracte que es proposa efectuar consisteix en l’execució de les obres descrites al Projecte executiu de Reurbanització del passatge Vilafranca.(exp OORD2026000003) L’objecte del projecte és la reurbanització del passatge Vilafranca de Sant Feliu de Llobregat. L’actuació té el seu origen en un procés participatiu realitzat amb el veïnat entre els mesos de març i juliol de 2025. El projecte consisteix en una millora de la urbanització del passatge, que actualment té un paviment de sauló, que afavoreix l’ús per part de gossos i en una millora de l’espai verd, especialment el que limita amb les plantes baixes dels habitatges. La proposta més votada consistia en pavimentar l’espai amb un paviment de llamborda i en uniformitzar el tractament dels parterres contigus a les plantes baixes, amb unes jardineres i plantació de vegetació arbustiva formant una tanca per protegir les visuals de les plantes baixes. Es mantenen les moreres i es millora la vegetació al voltant amb escossells més amplis i vegetació arbustiva i entapissant. El projecte també comprèn la renovació de l’enllumenat i del col·lector de clavegueram unitari fins al carrer Sant Josep, així com el soterrament d’un encreuament aeri d’una línia de telefonia. L’àmbit d’intervenció d’aquest projecte comprèn el passatge Vilafranca, entre el carrer Sant Josep i el passatge Comín; amb una superfície total de 872,90 m². Les obres que són objecte d’aquest contracte conviuran amb el mercat setmanal que es realitza els dilluns al carrer Sant Josep, entre els carrers Ramon i Cajal i Rupert Lladó. Per aquest motiu el carrer Sant Josep està tallat els dilluns des de les 7h fins les 16h. Totes les despeses associades als inputs anteriors s’hauran de tenir en compte en el moment de fer la oferta ja que seran a càrrec del contractista, sense dret a reclamació cap a l’Ajuntament.

182.914 €

Abierta PACC2026000046

Contractació d'obres per l'arranjament i millora de l'espai públic a Sant Feliu de Llobregat

495.756 €

Abierta PACC2026000040

Contractació del servei de gestió integrada de seguretat ciutadana i coordinació operativa entre cossos policials i municipis

9.273 €

Abierta PACC2025000040

Contractació dels serveis d'assistència en la fase d'avaluació competencial dels processos de selecció i provisió de llocs de treball

81.467 €