Formalizada Suministros

L'objecte del contracte no s’ha dividit en lots amb la motivació que s’ha expressat en la memòria de necessitat que es troba en l’expedient.

Expediente: 2024 3226

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Parets del Vallès en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 18830000. Adjudicado el 29 jul 2025 a SUMINISTROS ESPECIALES MILTEC SL. Se recibieron 2 ofertas.

11.588
Presupuesto base
23.775
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
18830000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 14:04
Fecha límite
1 may 2025, 01:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
SUMINISTROS ESPECIALES MILTEC SL
NIF
B31930852
Importe
11.512
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 1 may 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 29 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (18 en Barcelona)

Abierta 2026/12

El contracte té per finalitat garantir el subministrament, la reposició i la disponibilitat continuada del vestuari laboral i dels EPI’s, assegurant que aquests siguin adequats als riscos inherents a cada activitat, compleixin els requisits de qualitat exigits i contribueixin a preservar la seguretat i la salut de les persones treballadores, així com la seva comoditat i la imatge corporativa de la Companyia.

39.531 €

Abierta 081_26000662

Subministrament en adquisició de sabateria per al personal músic i personal d’escena de l’Orquestra Simfònica de Barcelona i Nacional de Catalunya (OBC) i de la Banda Municipal de Barcelona (BMB).

64.180 €

Abierta 2026/101

Subministrament de la roba esportiva dels participants de la lliga universitària i de les seleccions esportives, de la Universitat de Barcelona, mitjançant un sistema de venda per internet/botiga on line que permeti sol·licitar els productes. Els productes s’hauran de lliurar al domicili que indiqui en aquesta comanda online l’usuari final (que variarà en funció de l’equip). El delegat de cada equip facilitarà a l’empresa l’adreça per al lliurament de les equipacions de tots els membres de l’equip L’objecte del contracte també compren el transport i la distribució de les comandes dels productes en un màxim de 10 dies naturals.

35.042 €

Abierta 2026-SUB-OH-13

Suministro de vestuario de uniformidad y protección para el frío así como complementos para la Policia Local, de conformidad con lo establecido en los anexos y los pliegos técnicos. Complementariamente, el objeto del contrato pretende mejorar el medio ambiente con la inclusión de medidas de fomento del reciclaje y la reutilización.

593.705 €

Abierta X2026000259

És objecte del present Plec la celebració d’un sistema dinàmic d’adquisició (d’ara en endavant SDA) per tal de seleccionar empreses capacitades per participar a la licitació de subministrament de roba de treball i equips de protecció individual pels serveis de medi ambient de la Mancomunitat la Plana.

Abierta 41059/2024

Creació de sistema dinàmic d'adquisició de subministraments de material de ferreteria promogut per l’Organisme Autònom Municipal del Centre Cultural Sant Cugat (OAMCCSC), per tal de seleccionar empreses capacitades per participar en la licitació de subministraments de materials, eines i bens diversos de ferreteria necessaris per al funcionament, del Teatre-Auditori.

95.750 €

Abierta 2025/269

Licitació del sistema dinàmic d'adquisició pel subministrament de roba i EPIS pel personal de l'Ajuntament de Martorelles

Adjudicada AAMU-07093/2026

Subministrament de vestuari laboral per a les brigades municipals i personal provinent de Plans d’Ocupació del servei d’Arquitectura, Espai Públic i Biodiversitat Urbana de l’Ajuntament de Terrassa, mitjançant l’acord marc de subministrament d’uniformitat policial i vestuari de brigada municipal o d’altre personal amb destinació a les entitats locals de Catalunya.

17.192 €

Formalizada 2024 1244

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament de les samarretes commemoratives de la Festa Major d’estiu. El copyright del disseny és propietat de l’Ajuntament de Parets del Vallès que disposa dels drets d’explotació de la imatge de la Festa Major d’estiu, ja que l’artista li ha cedit tots els drets. Queda prohibida la reproducció total o parcial del disseny en qualsevol altre suport, marxandatge o material sense l’autorització expressa de l’Ajuntament De conformitat amb l'article 99.3 LCSP, l'òrgan de contractació podrà no dividir en lots l'objecte de contracte quan existeixin motius vàlids que estiguin degudament justificats.

10.741 €

Adjudicada X2026003953

Subministrament d'un article d’uniformitat policial per a la Policia Local de Palafolls, en concret pantaló d'estiu operatiu, basat en l’Acord marc de subministrament d’uniformitat de policia local i vestuari de brigada municipal i d’altre personal amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.08 -LOT 1).

2.542 €

Más licitaciones de Ajuntament de Parets del Vallès