Abierta 22 sep 2026 (16d 19h) Servicios

L’objecte del contracte és regular i definir l’abast i condicions de la prestació del servei de les actuacions necessàries per adequar a la normativa vigent diversos quadres i instal·lacions elèctriques municipals, segons els dos projectes tècnics següents: Lot 1: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques dependències de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026, per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473. Lot 2: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques quadres d'enllumenat de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026 per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473.

Expediente: 1420/2026

Contrato de servicios publicado por Ajuntament de Roda de Berà en Tarragona. Lote 1. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 50232100. Plazo de presentación de ofertas hasta el 21 sep 2026.

23.845
Presupuesto base
23.845
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
50232100
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 sep 2026, 12:04
Fecha límite
22 sep 2026, 01:59 (16d 19h)
Duración
1 mes
Lote
1

Organismo contratante

Ajuntament de Roda de Berà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación 22 sep 2026
Finaliza en 17 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 06:24

Mismo sector y zona (50 en Tarragona)

Abierta 104/2026

L’objecte del present contracte és la prestació del servei de revisió, verificació, ajust, posada en servei i emissió dels certificats corresponents dels cabalímetres electromagnètics de la marca KROHNE, recentment instal·lats o que es puguin instal·lar durant la vigència del contracte a diverses ubicacions del Consorci d’Aigües de Tarragona, d’ara endavant CAT. Aquest servei té per finalitat garantir el correcte funcionament dels equips, la precisió de la mesura, la traçabilitat metrològica i l’adequació dels cabalímetres als requisits tècnics i normatius aplicables, especialment els derivats de l’Ordre TED/1191/2024, de 24 d’octubre, per la qual es regulen els sistemes electrònics de control dels volums d’aigua utilitzats pels aprofitaments d’aigua, els retorns i els abocaments al domini públic hidràulic.

30.000 €

Abierta 01_2026

Servicio de mantenimiento de los simuladores de vuelo gestionados por la Fundación Rego

80.580 €

Abierta 8450/2026

Contratación del servicio de intervención rápida en el mantenimiento y conservación de pavimentos de la vía pública en el término municipal de Salou.

826.446 €

Abierta HCA 006/2026

Servei integral de reprocessament d'endoscopis per al Bloc Quirúrgic de l'Hospital Comarcal d'Amposta, SAM.

126.500 €

Abierta 20260713

mantenimiento preventivo, normativo y correctivo de las instalaciones de baja tensión y de los sistemas de protección contra rayos en los edificios de Reus Mobilitat i Serveis, SA y en los centros educativos de Reus.

122.436 €

Abierta CO-CV-26-005

Servicio mantenimiento de los equipos de elevación para la instalación nuclear Vandellós I

136.599 €

Adjudicada 46/26

Manteniment del maquinari i programari de servidors del fabricant Sun/Oracle a la Universitat Rovira i Virgili (CE-SDA SE 46/26)(Contracte específic de l'SDA del CSUC 23/40, categoria: 1)

60.200 €

En evaluacion EXP 28-2026

L'objecte del present contracte és el lloguer, transport, instal·lació, posada en servei, manteniment i retirada d'un grup electrogen destinat a garantir el subministrament elèctric de suport a les instal·lacions de la Fase II de l'Institut Català d'Investigació Química (ICIQ).

29.500 €

En evaluacion 5869/2026

Servei de grua, retirada de vehicles de la via pública i dipòsit de vehicles al municipi de Cunit

91.883 €

En evaluacion 1344/2026

Servei d’immobilització,arrossegament, transport i retirada, mitjançant una grua de pales, dels vehicles de les vies i espais públics de competència de l’Ajuntament de l’Ampolla, que interfereixin o obstaculitzin greument, directa o indirectament, la circulació d’altres usuaris de la via o aquells que suposin un risc per a la seguretat de les persones o dels béns i dels vehicles abandonats, i si procedeix el seu trasllat al dipòsit municipal de vehicles o al lloc que designi la Policia Local de l’Ampolla, d’acord amb la forma, condicions i l’abast determinats en el plec de prescripcions tècniques.

7.942 €

Más licitaciones de Ajuntament de Roda de Berà