Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és realitzar per part de l’equip de redacció de projecte consisteixen en tots aquells que permetin desenvolupar, de manera òptima, un projecte constructiu que defineixi en detall les obres a projectar, tant en els aspectes tècnics, de disseny, econòmics, ambientals i administratius, de compliment de la normativa vigent que li sigui d’aplicació.

Expediente: PDE-05-25V2

Contrato de servicios formalizado por Forestal Catalana, SA. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 8 meses. Categoría CPV 71242000. Adjudicado el 6 feb 2026 a Albacar enginyers SLP. Se recibió 1 oferta.

132.231
Presupuesto base
132.231
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71242000
Publicación
4 mar 2026, 18:48
Fecha límite
3 nov 2025, 15:00
Duración
8 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Albacar enginyers SLP
NIF
B43880442
Importe
75.000
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Forestal Catalana, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 3 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 6 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 18:03

Más licitaciones de Forestal Catalana, SA