Abierta 21 sep 2026 (16d 9h) Servicios

L’objecte del contracte és realitzar els treballs per part de l’equip de redacció de projecte consisteixen en tots aquells que permetin desenvolupar, de manera òptima, un projecte constructiu que defineixi en detall les obres a projectar, tant en els aspectes tècnics, de disseny, econòmics, ambientals i administratius, de compliment de la normativa vigent que li sigui d’aplicació

Expediente: PDE-09-25V2

Contrato de servicios publicado por Forestal Catalana, SA. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 8 meses. Categoría CPV 71242000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 21 sep 2026.

95.041
Presupuesto base
95.041
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71242000
Publicación
4 sep 2026, 16:03
Fecha límite
21 sep 2026, 16:00 (16d 9h)
Duración
8 meses

Organismo contratante

Forestal Catalana, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación 21 sep 2026
Finaliza en 16 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 06:23

Más licitaciones de Forestal Catalana, SA