Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és realitzar els treballs necessaris per obtenir i completar les dades -dels punts inventariats en la Base de Dades Hidrogeològica (a partir d’ara BDH), introduir punts nous que no figurin en la BDH i actualitzar l’inventari de les fonts. La BDH es la Base de dades que disposa l’Agència Catalana de l’Aigua (a partir d’ara Agència) on es recull la informació hidrogeològica dels punts d’aigua subterrània de Catalunya.

Expediente: CTN2500278

Contrato de servicios formalizado por Agència Catalana de l'Aigua (ACA). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 71356200. Adjudicado el 24 mar 2026 a GEOSERVEI PROJECTES I GESTIÓ AMBIENTAL SL. Se recibieron 3 ofertas.

455.622
Presupuesto base
759.370
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71356200
Publicación
4 mar 2026, 18:28
Fecha límite
9 ene 2026, 13:00
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
GEOSERVEI PROJECTES I GESTIÓ AMBIENTAL SL
NIF
B17521618
Importe
392.089
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 9 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 24 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:24

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)