Abierta 21 sep 2026 (16d 9h) Servicios

L’objecte del contracte és realitzar els treballs a realitzar per part de l’equip de redacció de projecte consisteixen en tots aquells que permetin desenvolupar, de manera òptima, un projecte constructiu que defineixi en detall les obres a projectar, tant en els aspectes tècnics, de disseny, econòmics, ambientals i administratius, de compliment de la normativa vigent que li sigui d’aplicació.

Expediente: PDE-10-25V2

Contrato de servicios publicado por Forestal Catalana, SA. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 8 meses. Categoría CPV 71000000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 21 sep 2026.

157.025
Presupuesto base
157.025
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71000000
Publicación
4 sep 2026, 16:03
Fecha límite
21 sep 2026, 16:00 (16d 9h)
Duración
8 meses

Organismo contratante

Forestal Catalana, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación 21 sep 2026
Finaliza en 16 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 06:23

Más licitaciones de Forestal Catalana, SA