Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és realitzar el mostreig, la determinació de mostres i el càlcul d’indicadors necessaris per a la valoració de l’estat i el potencial ecològic de les masses d’aigua rius, d’acord amb el Pla de gestió del Districte de conca fluvial de Catalunya 2022-2027, i en compliment de la normativa vigent. Aquestes feines es programen per sexennis, iniciant-se ara el període 2025-2030.

Expediente: CTN2500437

Contrato de servicios formalizado por Agència Catalana de l'Aigua (ACA). Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 71600000. Adjudicado el 16 jun 2026 a AECOM SPAIN DCS, SL. Se recibieron 9 ofertas.

2.255.523
Presupuesto base
2.255.523
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71600000
Publicación
14 may 2026, 18:04
Fecha límite
9 ene 2026, 13:00
Duración
5 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
AECOM SPAIN DCS, SL
NIF
B82280785
Importe
593.316
Ofertas recibidas
9

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 may 2026
Anuncio de Pliegos 14 may 2026
Fin Plazo Presentación 9 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 16 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:29

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)