Adjudicada Servicios

L’objecte del contracte és, per un costat, el subministrament dels diferents àrids reciclats que Aigües de Blanes, S.A. necessiti per portar a terme els treballs encomanats, i, per l’altre, el servei de recollida i transport a planta de reciclatge autoritzada de les runes generades per Aigües de Blanes, S.A., en el transcurs dels treballs que realitza com a empresa concessionària de les xarxes municipals d’aigua potable i sanejament.

Expediente: C-18/2026

Contrato de servicios adjudicado por Aigües de Blanes, SA. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 14212000. Adjudicado a EXCAVACIONES Y TRANSPORTES TARDIO S.L.. Se recibió 1 oferta.

64.451
Presupuesto base
386.706
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
14212000
Publicación
3 jul 2026, 10:05
Fecha límite
20 jul 2026, 16:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
EXCAVACIONES Y TRANSPORTES TARDIO S.L.
NIF
B62678008
Importe
64.451
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Aigües de Blanes, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 jul 2026
Anuncio de Pliegos 3 jul 2026
Fin Plazo Presentación 20 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 ago 2026, 06:23

Más licitaciones de Aigües de Blanes, SA