En evaluacion Obras

L’objecte del contracte és obres la Pacificació del carrer Regència d’Urgell entre el carrer Llorenç Tomàs i l’Avinguda Pau Claris. Les obres estan descrites al projecte bàsic i executiu que va aprovar inicialment la Junta de Govern Local de l’Ajuntament de la Seu d’Urgell, en sessió de 28.04.2025. Expedient: OT OMU 2024/30(A-3927)

Expediente: SE OMU 2025/9(A-2588)

Contrato de obras en evaluación por Ajuntament de la Seu d'Urgell en Lleida. Duración del contrato: 7 meses. Categoría CPV 45233200.

673.442
Presupuesto base
673.442
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45233200
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:46
Fecha límite
10 ene 2026, 00:59
Duración
7 meses

Organismo contratante

Ajuntament de la Seu d'Urgell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 10 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Mismo sector y zona (45 en Lleida)

Abierta 2026/23

Construcció i instal.lació d'un ascensor i magatzems a la planta -1 de l'antiga casa consistorial de Castellbò

78.720 €

Abierta 1C/2026

Millora de camins al voltant del nucli urbà de Santa Maria de Meià

56.292 €

Abierta G05020302R/2026/0003

Millora de l' accessibilitat i mobilitat del carrer Major de Raimat i la renovació de part d'alguns dels serveis existents: ampliació i pavimentació de la vorera; enllumenat públic; xarxa de reg a l'arbrat existent i recol.locació del mobiliari urbà i senyalització vial.

92.998 €

Abierta 1/2026

Les incloses en el Projecte executiu de les actuacions per a l'arranjament de diversos dels carrers del nucli de Gerb redactat per l´enginyer Alfred Guitard Sein-Echaluce per un import de 514.490,67 Euros IVA inclòs.

425.199 €

Abierta 001/2026/7506/I261

1. Constitueix l’objecte del contracte l’execució de les obres corresponents al Projecte per a la renovació del sistema de control als CCMs de l’EDAR de Tàrrega, aprovat definitivament per la Junta de Govern Local, d’acord amb les determinacions, prescripcions, plànols, pressupost i resta de documents que integren el projecte. 2. L’actuació comprèn, entre d’altres: • la substitució del sistema de control existent; • la renovació dels autòmats programables (PLC); • la implantació d’una arquitectura redundant d’alta disponibilitat; • la renovació de la xarxa de comunicacions mitjançant fibra òptica; • la implantació del sistema de supervisió, control i gestió; • l’actualització del sistema de control de l’EBAR de Tàrrega; • la implantació de sistemes de comunicació redundants i segurs; • la integració de les instal·lacions existents amb el nou sistema; • la posada en servei, proves, parametrizació i legalització de les instal·lacions; • la formació del personal municipal quan sigui procedent; • el lliurament de la documentació final prevista en el projecte. 3. L’objecte contractual es correspon íntegrament amb el definit en el projecte aprovat.

257.617 €

Abierta 171/2026

Execució material de les obres previstes al projecte de Rehabilitació i restauració de l'església de sant Joan Baptista 1a etapa separata de la 2a fasede restauració de les façanes laterals i de l'absis, actuacions a les cobertes i façanes de les capelles laterals i a la coberta de la rectoria amb actuacions estructurals.

181.587 €

Abierta 258/2026

Adequació de la planta potabilitzadora i del dipòsit d'aigua potable del municipi de Massalcoreig

44.862 €

Abierta 2025/262

Arranjament i pavimentació del carrer Sant Martí de Gessa, al municipi de Naut Aran,

173.329 €

Abierta 94/2026 (b)

És objecte d’aquest contracte l’execució de les obres de millora, condicionament i pavimentació de l’accés al Refugi de l’Arp, situat al Pla de l’Arp, entre la torre de telecomunicacions i el refugi de l’Arp, dins del terme municipal de La Vansa i Fórnols (comarca de l’Alt Urgell, Lleida). L’actuació abasta una superfície total de pavimentació de 1.840 m², corresponents a 1.640 m² de camí d’accés (4,00 m d’amplada) i 200 m² d’aparcament del refugi, amb una llargada total de 410 m. Les referències cadastrals de les parcel·les afectades són: Pol. 8, Parc. 9011 (25302A008090110000QU) i Pol. 8, Parc. 382 (25302A008003820000QP).

85.000 €

Abierta 112/2026

Descripció de la prestació: Execució de les obres de rehabilitació interior de la planta tercera del Centre Cívic de la Granadella per a la seva adequació com a Centre d’Empreses Innovadores (CEI), d’acord amb les actuacions, característiques tècniques i condicions establertes en el projecte tècnic aprovat.

345.269 €

Más licitaciones de Ajuntament de la Seu d'Urgell