En evaluacion Suministros

L’objecte del contracte és mixt, a saber del subministrament, en règim de lloguer, d’equips de so i d’il·luminació , així com el servei tècnic qualificat i auxiliar, necessaris per a la correcta execució (muntatge, funcionament i desmuntatge dels equips) dels actes organitzats per la regidoria de festes durant la Festa d’Estiu i la Festa Major 2026.

Expediente: X2026001360

Contrato de suministros en evaluación por Ajuntament de Sils. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 31000000.

26.303
Presupuesto base
63.128
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
31000000
Publicación
22 abr 2026, 16:05
Fecha límite
8 may 2026, 01:59
Duración
1 año

Organismo contratante

Ajuntament de Sils

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 abr 2026
Anuncio de Pliegos 22 abr 2026
Fin Plazo Presentación 8 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 may 2026, 07:00

Más licitaciones de Ajuntament de Sils