Abierta 25 sep 2026 (19d 19h) Obras

L’objecte del contracte és l’execució de les obres previstes al “Projecte bàsic i executiu per a la substitució de la coberta del pavelló esportiu municipal”, en el qual es defineixen els paràmetres tècnics i econòmics que han de regir l’execució de les obres, el qual ha estat confeccionat mitjançant encàrrec extern.

Expediente: 06204/2026

Contrato de obras publicado por Ajuntament de la Ràpita. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 45212225. Plazo de presentación de ofertas hasta el 24 sep 2026.

176.727
Presupuesto base
176.727
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45212225
Publicación
4 sep 2026, 14:10
Fecha límite
25 sep 2026, 01:59 (19d 19h)
Duración
3 meses

Organismo contratante

Ajuntament de la Ràpita

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación 25 sep 2026
Finaliza en 20 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 06:23

Más licitaciones de Ajuntament de la Ràpita