Abierta 17 sep 2026 (16d 4h) Servicios

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

Expediente: 2026-24-S X2026007440

Contrato de servicios publicado por Consell Comarcal del Vallès Oriental en Barcelona. Duración del contrato: 7 meses. Categoría CPV 79311300. Plazo de presentación de ofertas hasta el 17 sep 2026.

25.000
Presupuesto base
25.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79311300
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026
Fecha límite
17 sep 2026, 10:00 (16d 4h)
Duración
7 meses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 17 sep 2026
Finaliza en 16 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 2701/2026

Control de la zona d’aparcament regulat a la via pública amb estacionament limitat (zona vermella), amb la finalitat de fomentar la rotació de vehicles i facilitar l’accés als establiments comercials del municipi, mitjançant la limitació del temps màxim d’estada a una hora i mitja.

138.376 €

Abierta 2026_118

L'objecte del contracte és el servei de gestió de les xarxes socials del Consorci de Turisme del Baix Llobregat. Inclou l’actualització, dinamització, promoció, publicitat i l'anàlisi d'aquests perfils.

30.262 €

Abierta COM/2026/20

- Realització i edició de reportatges fotogràfics: Consistent en la realització de reportatges fotogràfics d'actes institucionals, de l'evolució de la ciutat, de les activitats socials, culturals i esportives al municipi, de les campanyes de comunicació, fotografies d’estudi i altres reportatges per il·lustrar els elements informatius municipals i el material de difusió institucional de l’Ajuntament de Sabadell - Creació, producció i edició de vídeos: Serveis de producció, realització, gravació i edició de continguts audiovisuals de caràcter periodístic o informatiu, institucional, promocional o turístic de l'Ajuntament de Sabadell. Així com l’emissió en streaming. - Captació d’imatges aèries amb dron.

84.741 €

Abierta BCN-176/2026

Servicio De Información Y De Atención A Pasajeros Y Usuarios En El Aeropuerto Josep Tarradellas Barcelona-El Prat

531.045 €

Abierta 001_26002477

Serveis de producció, regidoria, coordinació tècnica, execució i difusió d¿activitats culturals al Districte de Sarrià - Sant Gervasi durant els anys 2026 a 2027

115.818 €

Abierta 6623/2026

Prestació del servei de pati obert de cap de setmana de Calella.

29.943 €

Abierta B3202026000077

Organització d’un esdeveniment cultural relacionat amb el mon literari

15.000 €

Abierta 2026/0027134

Servei per a la realització del Sondeig anual d’Opinió a Catalunya

68.000 €

Abierta SAB_2026000051

L’objecte d’aquest contracte el constitueix el servei de producció global i realització del parc de Nadal «Saló Infantil Adrilàndia» pels anys 2027-28. Donat que les dates de realització del saló són els dies 3 i 4 de gener es fa necessari que l’organització de l’activitat es desenvolupi durant l’any anterior a l’edició. Així doncs parlarem dels anys 2026, 2027 i 2028 (edicions de 2027 i de 2028 respectivament) La prestació del servei ha de consistir en la producció tècnica i logística total i necessària de tots els actes unitaris i tasques per a organitzar i desenvolupar el parc de nadal de forma integral i, per tant, incloent no només les activitats de lleure infantil i juvenil, jocs i tallers sinó també tot el personal tècnic de gestió de les activitats, coordinació d’espais i de materials i del projecte en general , així com al subministrament de materials i infraestructures diverses (tanques, cadires, carpes, inflables, circuits de joc, senyalitzacions, etc.) i tota la logística que calgui proporcionar per a la realització de l’activitat i que es relaciona al plec, així com la contractació d’activitats que es determinin des del servei d’Infància i Joventut municipal.

172.958 €

Abierta 2026/LIC/0039

Servicios de renovación y mantenimiento de los servicios de alarma y videovigilancia de edificios e instalaciones de Mutua Intercomarcal

21.216 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Vallès Oriental

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta 2026-14-S X2026002873

1. L’objecte d’aquest sistema dinàmic d’adquisició, en endavant SDA, és el servei de transport escolar a la comarca del Vallès Oriental per a la consecució dels següents objectius: a) Seleccionar les persones físiques o jurídiques que podran prestar el servei de transport escolar. b) Fixar les condicions generals d’adjudicació i execució a què s’hauran d’ajustar els contractes específics del SDA. 2. El servei de transport escolar del Vallès Oriental té com a finalitat el desplaçament a un centre, públic o privat concertat, ordinari o d’educació especial d’aquells alumnes que no tenen oferta educativa del seu nivell en el municipi de residència i s’han d’escolaritzar fora del seu municipi i d’aquells alumnes que tot i tenir oferta educativa del seu nivell en el municipi de residència, per motius de dispersió o per circumstàncies especials, és aconsellable desplaçar-los. Així mateix, els alumnes d’ensenyaments postobligatoris no universitaris poden fer ús del servei de transport escolar del Vallès Oriental en funció de la disponibilitat de places lliures.

Abierta 2026-14-S X2026002873

2026-14-S SISTEMA DINÀMIC D’ADQUISICIÓ DEL SERVEI DE TRANSPORT ESCOLAR DEL CONSELL COMARCAL DEL VALLÈS ORIENTAL

20.568.280 €

Abierta 2024-03-S X2024000534

2024-03-S CONSULTES PRELIMINARS PER A L'ACORD MARC DEL SERVEI DE TRANSPOR ESCOLAR I DEL SERVEI DE TRANSPORT ADAPTAT

En evaluacion 2026-CE-TEOC2

Contractes específics del Sistema dinàmic d'adquisició del servei de transport escolar del Consell Comarcal del Vallès Oriental pel que fa a la categoria de transport escolar ordinari complementari curs 2026-27 i prorroga

203.881 €