Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és la renovació i manteniment de l´acreditació del Laboratori Antidopatge de Catalunya i de la Unitat de Recerca en Farmacologia Integrada i Neurociències (FINS) de la Fundació IMIM segons la norma ISO17025 per poder per una banda continuar treballant en anàlisi de control antidopatge en esportistes i complir amb els requisits de l´Agència Mundial Antidopatge i per l’altra preparar les mostres per al External Quality Assessment Scheme (EQAS) dels laboratoris de control antidopatge.

Expediente: Exp. 02.1.1-2026

Contrato de servicios formalizado por Fundació Institut Hospital del Mar d'Investigacions Mèdiques. Lote 1. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 79132000. Adjudicado el 24 abr 2026 a ENTIDAD NACIONAL DE ACREDITACION, ENAC. Se recibió 1 oferta.

16.600
Presupuesto base
16.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
79132000
Publicación
24 abr 2026, 10:05
Fecha límite
25 mar 2026, 13:26
Duración
3 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
ENTIDAD NACIONAL DE ACREDITACION, ENAC
NIF
G78373214
Importe
6.282
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 abr 2026
Anuncio de Pliegos 24 abr 2026
Fin Plazo Presentación 25 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 24 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 abr 2026, 06:24

Más licitaciones de Fundació Institut Hospital del Mar d'Investigacions Mèdiques