Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és la regulació de la licitació, promoguda per l’Empresa Municipal d’Aigües de Vilafranca, SAU (EMAVSA), com a prenedor, per la contractació del Servei de Direcció Facultativa, Coordinació de Seguretat i Salut i Vigilància Ambiental per l’execució de dues obres per la millora de la xarxa d’abastament del c. Baldomer Lostau a Vilafranca del Penedès i renovació de la xarxa d’abastament del c. Sant Sadurní, entre c. Espirall i c. Mas i Jornet a Vilafranca del Penedès, dividida en 2 lots

Expediente: AV25-018 DF

Contrato de servicios formalizado por Empresa Municipal d'Aigües de Vilafranca, SA en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 75 días. Categoría CPV 71000000. Adjudicado el 24 mar 2026 a Arquitectura i Enginyeria 247 associats S.L.P.. Se recibieron 2 ofertas.

8.282
Presupuesto base
9.939
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
71000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 17:27
Fecha límite
8 feb 2026, 23:59
Duración
75 días
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Arquitectura i Enginyeria 247 associats S.L.P.
NIF
B56517873
Importe
2.013
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 8 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 24 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 mar 2026, 04:25

Mismo sector y zona (71 en Barcelona)

Abierta 10489/2026

Contracte de serveis per a la direcció facultativa (direcció d'obra, direcció d'execució i CQ) i coordinació en seguretat i salut per a les obres previstes al projecte executiu de la construcció d'un edifici plurifamiliar de 6 habitatges HPO

59.000 €

Abierta CLT/2026/723

L'objecte del contracte és la prestació de serveis tècnics especialitzats per a la redacció del projecte museològic del centre de museus Sabadell Centre de Cultura que inclou el pla museològic i museogràfic del Museu d'Història de Sabadell (MHS) per la nova seu a l'edifici de l'antic Museu del Gas, i el pla museològic del Museu d'Art Modern i Contemporani de Sabadell (MAMCS) per la nova seu a les cases Marcet-Grau i Calvó, a la plaça del Gas.

82.000 €

Abierta 2026OB0018

El objeto del presente contrato es la prestación de los servicios de redacción de proyectos (anteproyecto, proyecto básico y proyecto ejecutivo) y dirección de las obras para la implantación de los nuevos accesos a MERCABARNA (Barcelona).

440.468 €

Abierta X2026000129

servei de prevenció de riscos laborals aliè, tant en les especialitats tècniques (seguretat, higiene i psicosociologia aplicada) com en l’especialitat de vigilància i promoció de la salut de tot el personal de l’Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada (especialitat col·lectiva i individual), en qualsevol dels seus centres de treball, i de tot el personal del Patronat Municipal Assistencial (PMA), de conformitat amb la normativa vigent en matèria de prevenció de riscos laborals i en matèria de Seguretat social, d’acord amb l’establert al plec de clàusules tècniques que regulen aquest contracte.

28.960 €

Abierta 603.2026.126

Serveis de Direcció d'Execució d'Obra de les obres prèvies d'intervenció arqueològica i actuacions en el subsòl de la nau 8 de Can Batlló, al Districte de Sants-Montjuïc, de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible

66.005 €

Abierta 603.2026.125

Serveis de Direcció d'Execució d'Obra de les obres de remodelació de les mitgeres del Jardi Francesc Masclans, al Districte de Sants-Montjuïc, amb mesures de contractació pública sostenible

50.440 €

Abierta 904136/26

Servei de consultoria i assistència tècnica per a l’elaboració d’un estudi d’anàlisi i recopilació sobre solucions basades en la natura (SBN) per a zones urbanes mediterrànies.

19.834 €

Abierta 2023/0033976

Acord marc amb diverses empreses per a la redacció d’estudis complets d’enllumenat (Actualització d'inventari i estudi complet d'eficiència energètica de l'enllumenat públic ) i per a la redacció d’estudis simplificats d'eficiència energètica de l'enllumenat públic, dividit en dos lots

43.500 €

Abierta 611.2026.082

Serveis de Direcció d’Execució d’Obra de les obres de remodelació de les mitgeres de l’antiga carretera d’Horta, al Districte de l’Eixample i de la mitgera del Parc de la Sagrera, al Districte de Sant Martí, a Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

93.281 €

Abierta 001_26003257

Servei de supervisió tècnica d'enginyeria en els esdeveniments i espectacles de caràcter extraordinari amb llicència d'ocupació de via pública al Districte de Ciutat Vella.

37.128 €

Más licitaciones de Empresa Municipal d'Aigües de Vilafranca, SA