Abierta 5 oct 2026 (31d 1h) Servicios

L’objecte del contracte és la redacció del projecte tècnic per a la renovació de les instal·lacions d’emmagatzematge i recàrrega de carbó actiu granulat (CAG) a l’ETAP del Llobregat (LI-00274). L’abast del projecte inclou: • Analitzar la viabilitat de reutilitzar l’estructura metàl·lica de suport. •Incorporar les solucions tècniques que garanteixin seguretat, durabilitat i compatibilitat amb els processos operatius. Es definirà a nivell constructiu l’encaix i la valoració de les obres necessàries per a la reposició de les sitges de carbó actiu granulat, reproduint la volumetria actual i aprofitant la fonamentació i l’escala de servei existents. Aquesta actuació està dins del recinte de l’ETAP Llobregat, per això no es preveu afeccions en l’àmbit d’expropiacions ni serveis afectats a tercers

Expediente: 2026-0119-OSE

Contrato de servicios publicado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 5 meses. Categoría CPV 71311000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 5 oct 2026.

50.238
Presupuesto base
50.238
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71311000
Publicación
17 jul 2026, 14:11
Fecha límite
5 oct 2026, 15:00 (31d 1h)
Duración
5 meses

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2026
Anuncio de Pliegos 17 jul 2026
Fin Plazo Presentación 5 oct 2026
Finaliza en 31 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 jul 2026, 06:23

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

Abierta 2026-0238-OASB

Subministrament rack climatitzat i cablejat intel·ligent per a la EDT

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Serveis de la renovació garanties fabricant equipament Dell i HPE

49.174 €

Abierta 2026-0238-OASB

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració, integració i posada en servei d’un rack climatitzat i d’un sistema de cablejat intel·ligent per a l’Estació Distribuïdora de la Trinitat (EDT), amb la finalitat de modernitzar i adequar les infraestructures de comunicacions i cablejat estructurat existents. El contracte inclou el subministrament de tots els equips, components, accessoris, llicències, materials i elements auxiliars necessaris per a la correcta implantació de la solució, així com els treballs de muntatge, connexió, configuració, etiquetatge, verificació, proves de funcionament i posada en servei. Així mateix, forma part de l’objecte contractual la integració del sistema de cablejat intel·ligent amb la plataforma de gestió corresponent, garantint la traçabilitat, identificació i administració de les connexions de xarxa, així com la correcta interoperabilitat entre tots els elements subministrats.

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Renovació de garanties de fabricant dels servidors i cabina d’emmagatzematge Dell i HPE que proporcionen diferents serveis a les diferents seus d’ATL.

49.174 €

Abierta 2026-0279-OSB

Subministrament d'equipament divers pels laboratoris de control de procés de tractament en les diferents instal·lacions d'ATL

304.246 €