En evaluacion Servicios

L’objecte del contracte és la realització del servei de vigilància i control d’establiments alimentaris minoristes i de restauració del municipi de Torelló per verificar si compleixen les condicions higiènic-sanitàries i documentals que assenyala la normativa vigent, dur a terme la classificació de l’establiment en funció del risc sanitari associat i la classificació numèrica (codificació), seguint els criteris registrals per a establiments minoristes del sector de l'alimentació aprovats per l'Agència de Salut Pública de Catalunya així com realitzar les formacions en matèria de seguretat alimentària adreçades als professionals d'establiments alimentaris i a la ciutadania en general.

Expediente: X2026000846

Contrato de servicios en evaluación por Ajuntament de Torelló. Lote 1. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 80561000.

7.784
Presupuesto base
15.569
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
80561000
Publicación
12 mar 2026, 18:01
Fecha límite
27 mar 2026, 00:59
Duración
2 años
Lote
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Torelló

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 mar 2026
Anuncio de Pliegos 12 mar 2026
Fin Plazo Presentación 27 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 jun 2026, 06:23

Más licitaciones de Ajuntament de Torelló