Prevista Servicios

L’objecte del contracte és la realització del servei de vigilància i control d’establiments alimentaris minoristes i de restauració del municipi de Torelló per verificar si compleixen les condicions higiènic-sanitàries i documentals que assenyala la normativa vigent, dur a terme la classificació de l’establiment en funció del risc sanitari associat i la classificació numèrica (codificació), seguint els criteris registrals per a establiments minoristes del sector de l'alimentació aprovats per l'Agència de Salut Pública de Catalunya així com realitzar les formacions en matèria de seguretat alimentària adreçades als professionals d'establiments alimentaris i a la ciutadania en general.

Expediente: X2026000846

Contrato de servicios previsto por Ajuntament de Torelló. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 85140000.

15.569
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
85140000
Publicación
4 mar 2026, 18:33
Duración
2 años

Organismo contratante

Ajuntament de Torelló

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:36

Más licitaciones de Ajuntament de Torelló