Abierta 22 sep 2026 (17d 9h) Servicios

L'objecte del contracte és la realització del servei de neteja, respectuós amb el medi ambient dels Centres de Fauna de Vallcalent, Torreferrussa i Aiguamolls de l’Empordà del Departament de Territori, Habitatge i Transició Ecològica adscrits a la Subdirecció General de Biodiversitat i Medi Natural.

Expediente: GA29-26

Contrato de servicios publicado por Forestal Catalana, SA. Lote 1. Categoría CPV 90910000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 22 sep 2026.

27.076
Presupuesto base
27.076
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
90910000
Publicación
4 sep 2026, 14:10
Fecha límite
22 sep 2026, 16:00 (17d 9h)
Lote
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Forestal Catalana, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación 22 sep 2026
Finaliza en 17 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 06:23

Más licitaciones de Forestal Catalana, SA