Desierta Servicios

L’objecte del contracte és la realització del servei de manteniment de nivell III de les centrífugues centrífugues deshidratadores de diferents EDAR's, descrites al PPTP que regeix la licitació.

Expediente: 2026/1287

Contrato de servicios declarado desierto por CCB Serveis Mediambientals, SA en Barcelona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 7 meses. Categoría CPV 50000000.

48.000
Presupuesto base
48.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
5 jun 2026, 10:03
Fecha límite
20 jun 2026, 17:00
Duración
7 meses
Lote
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

CCB Serveis Mediambientals, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 jun 2026
Anuncio de Pliegos 5 jun 2026
Fin Plazo Presentación 20 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 06:22

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €

Abierta SS-/001-26

L'objecte de la licitació és la de contractar el servei de manteniment d'un total de 136 aparells elevadors, distribuïts en tres lots, en edificis gestionats per Pla de Besòs, SAU-OLH, al barri de La Mina de Sant Adrià de Besòs.

255.439 €

Abierta X2026000305

Servei de neteja i desinfecció del sistema de ventilació i climatització, així com la realització de la inspecció i avaluació de les condicions ambientals (CAI), de les oficines centrals de la societat i del Centre d'activitats de La Farga, GEM,S.A.

35.950 €

Abierta CSE/AH02/1101481806/27/PS

Servei de revisió i reparació d'endoscopis rígids de l'Hospital Universitari de Bellvitge

46.750 €

Abierta 904985/26

Adquisició i manteniment del digestor i destil·lador automàtic amb valorador integrat per la determinació del nitrogen Kjeldahl i amoni.

106.000 €

Abierta 26/053

Servicios de mantenimiento integral, gestión y aprovisionamiento energético de las instalaciones de producción térmica de los edificios de vivienda del IMHAB, con medidas de contratación pública sostenible

2.904.000 €

Abierta 5/2026/CSOH

Señalización

300.000 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta CTON2026000033.

Servei de neteja de vehicles de propietat, renting, lloguer o altre ús municipal de l’Ajuntament de de Sant Vicenç dels Horts, Lot 1

36.600 €

Abierta 5933/2025

Servei de manteniment de les instal·lacions de protecció, passiva i activa, contra incendis dels diferents equipaments municipals de l'Ajuntament de Caldes de Montbui

112.657 €

Más licitaciones de CCB Serveis Mediambientals, SA

Abierta 2026/1958

2026/1958 ACORD MARC PER AL SUBMINISTRAMENT DE MATERIALS HIDRÀULICS PER A XARXES D'ABASTAMENT I SANEJAMENT D'AIGUA

420.000 €

Abierta 2026/1958

El objeto del presente contrato es la homologación de proveedores para el suministro de materiales hidráulicos para redes de abastecimiento y saneamiento de agua, necesario para el cumplimiento de las finalidades institucionales y el mantenimiento de las infraestructuras gestionadas por CCB Servicios Medioambientales, SAU.

140.000 €

Anulada 2026/1972

2026/1972 CONTRACTACIÓ DEL SUBMINISTRAMENT D’UNA BOMBA CENTRÍFUGA SUBMERGIBLE PER A LA EDAR LA GARRIGA

16.734 €

Formalizada 2026/1366

El contracte consisteix en el subministrament de variadors de freqüència amb comunicacions Ethernet IP, destinats a l'Estació Depuradora d'Aigües Residuals (EDAR) de La Roca del Vallès. D'acord amb la relació d'articles a subministrar, s'inclou un equip VDF SD75 145A T3 400V IP54 TT/TN, dos equips VDF SD750 200A T4 400V IP54 TT/TN i tres targetes d'expansió Ethernet IP SD750.ombes existents, les quals han arribat al final de la seva vida útil després d’anys de funcionament continuat.

16.382 €

Adjudicada 2026/1562

El present contracte té per objecte la contractació de SUBMINISTRAMENT D’UN CARGOL COMPACTADOR PER L’EBAR EL MOLÍ. CCB Serveis Mediambientals, SAU, té la necessitat de contractar el subministrament d’un cargol compactador per a l'EBAR El Molí per assegurar el correcte funcionament del procés de depuració, atès que no es disposa de mitjans materials propis suficients.

18.500 €