Desierta Servicios

L’objecte del contracte és la prestació del servei veterinari per a la gestió de les colònies de gats urbans del municipi, així com el subministrament del pinso necessari per a la seva alimentació, d’acord amb el programa municipal de gestió ètica de colònies felines.

Expediente: X2025001212

Contrato de servicios declarado desierto por Ajuntament de Roda de Ter. Lote 1. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 85200000.

18.365
Presupuesto base
21.426
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
85200000
Publicación
11 mar 2026, 10:03
Fecha límite
27 mar 2026, 13:00
Duración
4 años
Lote
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Roda de Ter

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 mar 2026
Anuncio de Pliegos 11 mar 2026
Fin Plazo Presentación 27 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 abr 2026, 06:24

Más licitaciones de Ajuntament de Roda de Ter