Adjudicada Servicios

L'objecte del contracte és la prestació del servei tècnic de transcripció i correcció de transcripcions de totes les sessions del Ple de la Diputació de Girona en llengua catalana, en suport magnètic o electrònic, d’acord amb les especificacions previstes en el Plec de Prescripcions Tècniques. S’estima que aquests treballs implicaran un màxim de 40 hores anuals.

Expediente: 2025/8768

Contrato de servicios adjudicado por Diputació de Girona en Girona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79551000. Adjudicado a Startul SL. Se recibieron 6 ofertas.

19.200
Presupuesto base
46.080
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79551000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:40
Fecha límite
22 oct 2025, 01:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
Startul SL
NIF
B63323851
Importe
19.200
Ofertas recibidas
6

Organismo contratante

Diputació de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 22 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:48

Mismo sector y zona (79 en Girona)

Abierta 2026/364

Contratación de una agencia de medios para llevar a cabo los servicios de diseño de la estrategia y plan de medios del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, la planificación, la negociación de las tarifas y descuentos, la contratación de los espacios publicitarios, y el análisis y seguimiento de las campañas publicitarias.

1.915.950 €

Abierta 233787E

Contracte administratiu de serveis de suport jurídic a l’Ajuntament que inclourà, el suport al servei de RRHH, dins l’àrea de Secretaria i Serveis Generals i als òrgans de l’Ajuntament en el desenvolupament dels expedients administratius i l’elaboració d’actes administratius i disposicions de caràcter general en matèria de personal, així com la gestió administrativa laboral i fiscal de les nòmines del personal municipal i dels càrrecs electes, la gestió en matèria de Seguretat Social i la gestió de la documentació i declaracions fiscals i tributàries de l’Ajuntament davant l’Agència Estatal d’Administració Tributària o l’administració que correspongui.

33.746 €

Abierta 2026/357

Servei d’implementació i gestió d’un canal ètic del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, que inclou les següents prestacions: • Prestació 1: Implementació del canal ètic o de denúncia del PTCBG, SA • Prestació 2: Manteniment i gestió del canal ètic o de denúnciadel PTCBG, SA

12.900 €

Abierta GENE2026002960 (X2026003009A)

Contractació de la dinamització de les cavalcades de reis de Castell d’Aro i Platja d’Aro i la decoracióambientació del Palau d’Esports de Platja d’Aro i la Sala Polivalent de Castell d’Aro, per a la rebuda dels reis d’Orient

130.000 €

Abierta 202617000013

Servicio de seguridad privada, servicio de Acuda y custodia de llaves del Edificio Administrativo de Servicios Múltiples, en Av. Jaume I, 17. Subdelegación del Gobierno en Girona.

73.115 €

Abierta COBS2026/062

El objeto de este contrato es la prestación del servicio de seguimiento y control de calidad, auditorías técnicas y asesoramiento técnico de la prestación del servicio de limpieza viaria, limpieza de playas, recogida de residuos y gestión del punto limpio de Sant Feliu de Guíxols, que se llevará a cabo según las condiciones establecidas en este pliego y en el pliego de prescripciones técnicas.

63.684 €

Abierta X2026000092

Prestació del Servei d’assessoria i gestió administrativa laboral per a l’organisme autònom Patronat Call de Girona

4.760 €

Abierta 29/2026 - X2026000374

Concessió de servei per a la gestió i explotació del complex esportiu municipal de Llers

247.881 €

Abierta GENE2026003356 (X2026003411)

Gestio Integral del Festival de Jazz de Platja d'Aro

122.000 €

Abierta 2026_19_CAI_OH

Prestación del servicio de gestión integral del Centro de Atención e Información (CAI) del Consorcio ATM del Área de Girona, incluyendo la atención presencial, telefónica, electrónica, telemática y digital a las personas usuarias, así como la gestión de consultas, incidencias, quejas, sugerencias y reclamaciones vinculadas a los servicios gestionados por el Consorcio ATMG.

190.459 €

Más licitaciones de Diputació de Girona

Abierta 2026/8156

2026/8156 Servei de musicoteràpia del projecte Vibrem

115.600 €

Abierta 2026/8156

L’objecte del contracte és el servei de sessions de musicoteràpia (Projecte Vibrem) destinat a pacients adults i pediàtrics en situació de cures pal·liatives, cronicitat complexa o hospitalització de llarga durada que, de manera temporal o permanent, estan privats del dret d’accés universal a la cultura. L’objecte comprèn sessions de musicoteràpia d’una hora cadascuna, que poden ser individuals o grupals, a domicili o en espais sociosanitaris, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques. Aquest contracte s’emmarca en la col·laboració existent entre la Diputació de Girona i l’Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta, integrat a l’Institut Català de la Salut (ICS) (en endavant Hospital), formalitzada mitjançant un Protocol d’intencions aprovat per la Junta de Govern de la Diputació de Girona, que preveu, entre altres mecanismes de seguiment, la creació d’una comissió mixta integrada per representants d’ambdues institucions. L’execució de l’objecte d’aquest contracte comporta, per part del contractista, l’accés i el tractament de dades de caràcter personal de les persones beneficiàries del servei. En aquest marc, el contractista accedirà a dades de les quals és responsable l’Hospital, d’acord amb els acords i protocols establerts entre la Diputació de Girona i l’Hospital. El contractista haurà de seguir estrictament les instruccions de l’Hospital en relació amb el tractament de les dades personals, l’aplicació de les mesures de seguretat corresponents, l’atenció als drets de les persones interessades, el deure de confidencialitat i la resta d’obligacions derivades de la normativa vigent en matèria de protecció de dades. Amb caràcter previ a l’inici de la prestació, l’adjudicatari haurà de subscriure amb l’Hospital el corresponent contracte d’encàrrec del tractament, que serà redactat pels serveis jurídics de l’Hospital.

28.900 €

Abierta 2026/7946

2026/7946 Servei d’actualització i de suport tecnològic a la plataforma de participació ciutadana Decidim de la Diputació de Girona

18.816 €

Abierta 2026/7731

2026/7731 Contracte del subministrament d’ordinadors portàtils, dockstations, motxilles, ratolins, teclats, auriculars i pantalles per a la Diputació de Girona

58.866 €

Abierta 2026/8297

2026/8297 Servei de neteja de les seus de les brigades de Xarxa Viària i Monuments (2 lots)

110.603 €