Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és la prestació del servei professional de cuiner/a i divulgador/a gastronòmic per a la promoció del segell de qualitat agroalimentària Girona Excel·lent de la Diputació de Girona, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques. Els serveis inclouen les següents prestacions, entre altres, degudament detallades en el plec de prescripcions tècniques: - La preparació i execució de demostracions gastronòmiques, tastos, showcookings i altres esdeveniments on es cuinin i presentin els productes del segell. - L’assistència tècnica en l’organització i execució d’activitats divulgatives i de promoció (fires, tallers, jornades, etc.). - Presentació d’esdeveniments gastronòmics i fires d’àmbit agroalimentari. - Direcció i coordinació de les comissions avaluadores (tastos a cegues) que es celebren cada 2 anys com a sistema de selecció dels productes que es presenten al concurs. - La comunicació i divulgació de les qualitats del segell a través de presentacions orals, col·laboracions en mitjans, creació de continguts audiovisuals o publicacions a xarxes socials. - L’elaboració de receptes, guions i altres materials de suport a la promoció. - L’assessorament especialitzat en qualitat alimentària, ús dels productes del segell i aplicacions culinàries. - Qualsevol altra actuació relacionada que es consideri necessària per al correcte desenvolupament del servei, d’acord amb els requisits tècnics establerts.

Expediente: 2026/4618

Contrato de servicios formalizado por Diputació de Girona en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 55300000. Adjudicado el 6 jul 2026 a JORDI ÀVILA RODRIGUEZ. Se recibió 1 oferta.

46.000
Presupuesto base
92.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55300000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
6 may 2026, 14:10
Fecha límite
22 may 2026, 01:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
JORDI ÀVILA RODRIGUEZ
NIF
40360897Z
Importe
46.000
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Diputació de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 may 2026
Anuncio de Pliegos 6 may 2026
Fin Plazo Presentación 22 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 6 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:29

Mismo sector y zona (55 en Girona)

Abierta 4/2026

Concessió administrativaper a l’ús privatiu del domini públic del Bar del centre cívic de Pau i licitació de la contractació

100 €

Abierta 2026051351

Prestació del servei d'àpats per al menjador escolar a les escoles bressol municipals 'Cavall Fort', 'El Pont', 'El Tren' i 'Garbí' de Girona

54.545 €

Abierta 2248/2026

L’objecte del contracte consisteix en definir els serveis a contractar, consistents en l’elaboració de menjar cuinat i el seu posterior transport fins als centres (Centre de Dia, Llar d’infants i instal·lacions del Casal d’estiu i del Casal esportiu)

117.410 €

Abierta 2026/ETSAE0327/00002792E

Cafetería RLM San Fernando Figueras

Formalizada X2024000223

Concessió de serveis del menjador escolar de l’escola de Campllong, en la modalitat de càtering, incloent també el servei de monitoratge durant l’estona de menjador

32.815 €

Formalizada X2025000242

Licitació per a l'atorgament d'una llicència d'ocupació del domini públic per exercir l'activitat de venda no sedentària amb un vehicle food truck destinat a creperia

720 €

Desierta 2026046106

Prestació, per part de l’empresa adjudicatària, del servei d’àpats per al menjador escolar a les escoles bressol municipals “Cavall Fort”, “El Pont”, “El Tren” i “Garbí” de Girona.

54.538 €

Adjudicada 2026/25/1403

Contracte de serveis corresponent al servei integral de menjador escolar per l'alumnat de diverses escoles del Gironès -Escola Carme Auguet i Escola Santa Eugènia de Girona i l’Escola Sant Jordi de Sant Jordi Desvalls- (Lot 1), i per a l'alumnat de l’ Escola Palau (Lot 2) de Girona, per al curs escolar 2026-2027.

475.076 €

Formalizada 2024/000270

Transmissió de l'autorització de la parada 172 del mercat de venda no sedentària de Roses

12.397 €

En evaluacion X2026000793

Concessió administrativa, per a l'explotació del bar del pavelló de Ribes de Freser, obertura de les instal.lacions i la neteja dels lavabos

8.400 €

Más licitaciones de Diputació de Girona

Abierta 2026/8156

2026/8156 Servei de musicoteràpia del projecte Vibrem

115.600 €

Abierta 2026/8156

L’objecte del contracte és el servei de sessions de musicoteràpia (Projecte Vibrem) destinat a pacients adults i pediàtrics en situació de cures pal·liatives, cronicitat complexa o hospitalització de llarga durada que, de manera temporal o permanent, estan privats del dret d’accés universal a la cultura. L’objecte comprèn sessions de musicoteràpia d’una hora cadascuna, que poden ser individuals o grupals, a domicili o en espais sociosanitaris, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques. Aquest contracte s’emmarca en la col·laboració existent entre la Diputació de Girona i l’Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta, integrat a l’Institut Català de la Salut (ICS) (en endavant Hospital), formalitzada mitjançant un Protocol d’intencions aprovat per la Junta de Govern de la Diputació de Girona, que preveu, entre altres mecanismes de seguiment, la creació d’una comissió mixta integrada per representants d’ambdues institucions. L’execució de l’objecte d’aquest contracte comporta, per part del contractista, l’accés i el tractament de dades de caràcter personal de les persones beneficiàries del servei. En aquest marc, el contractista accedirà a dades de les quals és responsable l’Hospital, d’acord amb els acords i protocols establerts entre la Diputació de Girona i l’Hospital. El contractista haurà de seguir estrictament les instruccions de l’Hospital en relació amb el tractament de les dades personals, l’aplicació de les mesures de seguretat corresponents, l’atenció als drets de les persones interessades, el deure de confidencialitat i la resta d’obligacions derivades de la normativa vigent en matèria de protecció de dades. Amb caràcter previ a l’inici de la prestació, l’adjudicatari haurà de subscriure amb l’Hospital el corresponent contracte d’encàrrec del tractament, que serà redactat pels serveis jurídics de l’Hospital.

28.900 €

Abierta 2026/7946

2026/7946 Servei d’actualització i de suport tecnològic a la plataforma de participació ciutadana Decidim de la Diputació de Girona

18.816 €

Abierta 2026/7731

2026/7731 Contracte del subministrament d’ordinadors portàtils, dockstations, motxilles, ratolins, teclats, auriculars i pantalles per a la Diputació de Girona

58.866 €

Abierta 2026/8297

2026/8297 Servei de neteja de les seus de les brigades de Xarxa Viària i Monuments (2 lots)

110.603 €