Adjudicada Servicios

L’objecte del contracte és la prestació del servei de vigilància, protecció i control d’accés al perímetre de la zona de llançament de focs situat a la platja de Blanes davant de Sa Palomera i de la zona d’aparcaments de camions de les empreses pirotècnies, situada al carrer Mas Borinot s/n durant la celebració del 54è Concurs Internacional de Focs d’Artifici de la Costa Brava- Trofeu Vila de Blanes. Aquest concurs tindrà lloc dels dies 23 de juliol a 27 de juliol de 2026, i el dispar de la Mascletà del dia 22 de juliol de 2026. La durada del contracte de servei de vigilància s'estendrà des del 22 de juliol de 2026 fins al 28 de juliol de 2026, ambdós dies inclosos.

Expediente: 2026/3793B

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Blanes. Duración del contrato: 7 días. Categoría CPV 79710000. Adjudicado a Sistach SA. Se recibió 1 oferta.

15.066
Presupuesto base
16.572
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79710000
Publicación
17 abr 2026, 14:04
Fecha límite
5 may 2026, 16:00
Duración
7 días

Adjudicación

Adjudicatario
Sistach SA
NIF
A60063914
Importe
15.066
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Blanes

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 abr 2026
Anuncio de Pliegos 17 abr 2026
Fin Plazo Presentación 5 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 jun 2026, 06:23

Más licitaciones de Ajuntament de Blanes