Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és la prestació del servei de vigilància i seguretat a la seu del Consell Comarcal del Bages, mitjançant personal habilitat i amb les funcions pròpies del servei, d’acord amb el que estableixen els plecs i la normativa aplicable.

Expediente: 2025_2769

Contrato de servicios formalizado por Consell Comarcal del Bages en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79710000. Adjudicado el 26 ago 2026 a IMAN SEGURIDAD S.A.. Se recibieron 4 ofertas.

105.378
Presupuesto base
209.286
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79710000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
18 may 2026, 14:08
Fecha límite
2 jun 2026, 16:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
IMAN SEGURIDAD S.A.
NIF
A59919480
Importe
86.539
Ofertas recibidas
4

Organismo contratante

Consell Comarcal del Bages

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 may 2026
Anuncio de Pliegos 18 may 2026
Fin Plazo Presentación 2 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 26 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 ago 2026, 06:23

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Bages

Abierta 2026_1331

CONTRACTE DE SERVEIS CONSISTENT EN LA IMPARTICIÓ DE MÒDULS DE FORMACIÓ TRANSVERSAL PER AL PROGRAMA TREBALL I FORMACIÓ ACOL 2025-2026

6.674 €

Abierta 2026_1331

Contracte de serveis que té com a finalitat la impartició dels mòduls de formació transversal corresponents a la convocatòria del Programa Treball i Formació ACOL 2025, gestionat pel Consell Comarcal del Bages, i obligatoris segons la normativa del SOC. Aquestes accions formatives s’adrecen a les persones contractades en marc del programa TRFO-ACOL.

6.674 €

Abierta 2026_1338

CONTRACTE D’OBRES PER A LA SUBSTITUCIÓ DE LA COBERTA DEL DIPÒSIT PONT NOU DEL SISTEMA D’ABASTAMENT D’AIGUA BAGES CARDENER

88.838 €

Formalizada 2025_2835

Contracte de l'arrendament d’un local d’oficines.

22.330 €

En evaluacion 2026_1338

L’objecte del contracte és l’execució de les obres contingudes en la “Memòria Tècnica d’Execució de les obres per a la substitució de la coberta del dipòsit Pont Nou del sistema d’abastament d’aigua Bages Cardener”, la qual s’incorpora a l’expedient com a plec de prescripcions tècniques de la licitació, quedant totalment prohibides les variacions del projecte. Les actuacions a executar consten determinades doncs en aquesta memòria tècnica d’execució, la qual es troba aprovada inicialment pel Consell Comarcal del Bages en data 2 de juliol de 2026, pel que aquesta licitació resta condicionada a l’aprovació definitiva de la memòria referenciada.

88.838 €