Desierta Servicios

L'objecte d'aquesta contractació és el servei de producció i distribució de l'edició en paper de la Revista IDEES (versió en català) i de producció(versió en castellà i anglès). Per l'any 2026 es preveu la producció i distribució d'un número de la revista. Per l'any 2027 es preveu la producció i distribució de dos números i per l'any 2028 es preveu la producció i distribució de dos números. La producció inclou les tasques de materialització de la Revista IDEES en paper, és a dir, la partida gràfica, la maquetació i la impressió de la publicació en les tres llengües, català, castellà i anglès. La distribució agrupa un conjunt d'actuacions i estratègies per fer arribar la Revista IDEES al màxim de punts de venda i donar-la a conèixer a un públic potencialment interessat en les temàtiques que s'hi tracten.

Expediente: EXI-2026-59

Contrato de servicios declarado desierto por Departament d'Unió Europea i Acció Exterior. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 79824000.

24.940
Presupuesto base
124.700
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79824000
Publicación
13 abr 2026, 10:03
Fecha límite
30 abr 2026, 16:00
Duración
6 meses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 abr 2026
Anuncio de Pliegos 13 abr 2026
Fin Plazo Presentación 30 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jun 2026, 06:22

Más licitaciones de Departament d'Unió Europea i Acció Exterior

Abierta EXI-2027-2

Servei d'interpretació de llengües

138.843 €

Abierta EXI-2027-2

Servei d'interpretació de llengües en la modalitat de simultània o consecutiva per a actes organitzats per les unitats del Departament d'Unió Europea i Acció Exterior.

57.851 €

Adjudicada EXI-2026-96

Encàrrec de sobres, carpetes i d'altres articles impresos amb concreció de condicions, mitjançant procediment derivat de Acord marc de material d'oficina (sobres, paper i derivats i articles impresos) (Exp. CCS-2024-5)

5.346 €

Anulada EXI-2026-85

Servei assessorament tècnic i de formació en coop. feminista

61.722 €

Desierta EXI-2026-85

L'objecte d'aquest contracte és disposar d'acompanyament especialitzat en feminismes per al correcte desplegament de la política de cooperació al desenvolupament feminista del Govern. Aquest acompanyament es concreta en dos elements principals: un primer component seria un servei d'assessorament tècnic especialitzat a la direcció general de Cooperació al Desenvolupament (DGCD) per garantir una correcta incorporació de l'enfocament feminista a la política pública de cooperació al desenvolupament del Govern de Catalunya de cara a futurs exercicis de planificació, seguiment i avaluació, com ara el Pla director 2027-2030; i un segon component orientat a dissenyar els continguts i impartir formacions especialitzades sobre cooperació al desenvolupament feminista al personal tècnic de la DGCD i de les entitats vinculades al sector de la cooperació al desenvolupament, com actors clau en el desplegament de la política de cooperació al desenvolupament del Govern.

52.860 €