Abierta 22 sep 2026 (16d 19h) Servicios

L’objecte del contracte és la prestació del servei de producció audiovisual de l’Ajuntament de Parets del Vallès, que comprèn la cobertura audiovisual dels actes organitzats per l’Ajuntament o en què aquest col·labori, així com d’aquells actes o esdeveniments desenvolupats al municipi que, per raó del seu interès públic o ciutadà, siguin determinats pel Servei de Comunicació municipal, dins l’àmbit propi de la comunicació institucional. La prestació inclou la planificació dels enregistraments, la captació d’imatges i so, la realització audiovisual, l’edició dels continguts, el tractament de les imatges, el lliurament dels vídeos finals en els formats requerits i, quan sigui necessari, el lliurament dels arxius màster.

Expediente: 2026 0915

Contrato de servicios publicado por Ajuntament de Parets del Vallès en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 92100000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 21 sep 2026.

36.000
Presupuesto base
79.200
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
92100000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 sep 2026, 14:06
Fecha límite
22 sep 2026, 01:59 (16d 19h)
Duración
2 años

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación 22 sep 2026
Finaliza en 17 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (92 en Barcelona)

Abierta 001_26002454

Gestió, dinamització i coordinació del Centre Cívic Vallvidrera - Vázquez Montalbán, del Centre Cívic l'Elèctric, del Casal de Barri Comunitari Can Rectoret i del Casal de Barri Comunitari Espai Putxet

1.896.653 €

Abierta B1392026000006

L’objecte del contracte és la prestació del servei d’organització, producció, gestió i execució de l’esdeveniment lúdic “Survival Zombie 2026”, a desenvolupar al municipi de Sant Andreu de la Barca durant la nit del 31 d’octubre a l’1 de novembre de 2026. L’activitat es configura com un espectacle lúdic immersiu, nocturn i itinerant, en format de gimcana urbana teatralitzada, en què les persones participants segueixen una trama narrativa, superen proves i interactuen amb actors i actrius caracteritzats en diversos espais del nucli urbà. L’execució de l’objecte del contracte s’adequarà al que consta en el plec de prescripcions tècniques (PPT).

12.000 €

Abierta COSE/26031

Desenvolupar la programació d’activitats esportives previstes per l’Ajuntament de Mollet del Vallès descrites en el PPT, controlant-ne la programació i els continguts adreçats als diferents col·lectius així com la seva qualitat.

114.119 €

Abierta 077_26000015

Prestació del servei de seguiment fotogràfic i audiovisual de les obres de rehabilitació de l'edifici del Consorci Mercat de les Flors

32.524 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta ICEC-2026-916

Servicio de montaje, mantenimiento, desmontaje y transporte de materiales y objetos de las exposiciones que se llevarán a cabo en los diferentes espacios del Centre d’Arts Santa Mònica.

210.344 €

Abierta 1403-000089-007410/2026

Contractar un servei de fotografia i vídeo de diferents esdeveniments organitzats per l’Ajuntament de Sitges amb l’objectiu de documentar els actes institucionals i mantenir l’arxiu històric. Amb aquest servei, es vol informar de les activitats d’interès per a la ciutadania i alhora de promocionar la destinació entre turistes i visitants. Per comunicar l’activitat municipal i fer-la extensiva a tota la ciutadania, visitants i turistes, l’Ajuntament de Sitges requereix comptar amb material audiovisual (fotografies i vídeos). L’Ajuntament de Sitges comunica la seva activitat i promociona la destinació a través de diferents canals de comunicació (xarxes socials, web, butlletins) i mitjançant també notes de premsa (el suport que utilitzen els mitjans de comunicació per informar-se d’allò que passa a Sitges). Tots aquests suports requereixen de la necessitat de tenir fotografies i vídeos per tal que arribin al públic desitjat i tenir l’impacte que es vol assolir. El servei que es vol contractar és:  Realització de treballs de fotografies dels esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.  Dos reportatges fotogràfics l’any que serviran per a promoure la destinació turísticament (estiu i hivern).  Realització de vídeos dels actes i esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.

48.100 €

Abierta 01040604/2026/23

L’objecte del present contracte és la prestació del servei de la gestió integral de l’organització dels serveis i subministraments necessaris pel muntatge i desenvolupament de les Jornades de Solidaritat i Cooperació que cada any se celebra en el nucli urbà de Les Roquetes. Els seus principals objectius són els següents: - Organitzar els serveis i subministraments de les Jornades de forma coordinada amb l’Ajuntament. - Aconseguir una decoració adient, amb activitats, espectacles i animació diversa i de qualitat. - Avaluar anualment les Jornades i proposar millores i innovacions per a les edicions següents. - Adaptar el servei a les necessitats reals, amb l’optimització i redistribució dels recursos disponibles.

35.576 €

Abierta 2025/0054389

Servei d’atenció a les persones visitants del Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)

722.452 €

Abierta CONEXP2026000075

L’objecte del present contracte és regular el contracte de serveis de secretaria tècnica i monitoratge, recepció i cobrament d’entrades per al Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui 2026/2027. El Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui, va dirigit preferentment als nens i nenes, nois i noies d’entre 1 i 12 anys de la Catalunya Central. Des de les darreres edicions però, algunes activitats s’han fet extensives a les persones adultes per afavorir les relacions intergeneracionals.

97.341 €

Más licitaciones de Ajuntament de Parets del Vallès