Desierta Servicios

L’objecte del contracte és la prestació del servei de neteja de les instal·lacions de les piscines municipals d’Alcarràs durant la temporada de bany, amb la finalitat de garantir, en tot moment, unes condicions òptimes d’higiene, salubritat i seguretat per a les persones usuàries. En tot cas, el servei objecte del contracte comprèn la neteja i higienització del recinte de les piscines municipals d’Alcarràs, incloent-hi, com a mínim, els lavabos, els vestidors d’ús públic, els espais vinculats al servei de socorrisme, el perímetre exterior immediat del recinte, l’espai d’accés a la zona de bany i gespa, la zona de pícnic, els vidres que separen el bar de l’accés als vasos i a la gespa i la zona situada davant del bar amb exclusió expressa de la terrassa, l’interior i dependències pròpies del bar. Aquestes prestacions s’executaran d’acord el Plec de prescripcions tècniques, sens perjudici de les instruccions tècniques i organitzatives que, dins l’àmbit del contracte, pugui emetre el responsable del per assegurar la correcta prestació i el manteniment adequat de les instal·lacions.

Expediente: 377/2026

Contrato de servicios declarado desierto por Ajuntament d'Alcarràs en Lleida. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 90911200.

9.390
Presupuesto base
39.441
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
90911200
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 10:05
Fecha límite
3 mar 2026, 00:59
Duración
1 año

Organismo contratante

Ajuntament d'Alcarràs

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 3 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:41

Mismo sector y zona (90 en Lleida)

Abierta 2026/94-4352

Servicio de limpieza de los diferentes edificios y dependencias de la Diputación de Lleida y sus Organismos autónomos, dividido en los siguientes lotes. Lote 1. Edificio presidente, oficinas OAGRTL y Finca Buen Reposo Lote 2. Instituto estudios ilerdenses, Monasterio Avinganya y edificios patrimonio Lot3. Edificios del complejo Caparrella (parque móvil, gerencia/ Servicio de aguas, mantenimiento, teatro, espacio antiguo CEEI y escuelas especiales El LOTE 3 se configura como lote reservado a Centros Especiales de Trabajo de Iniciativa Social (CETIS), y Empresas de Inserción (EI), en aplicación del que dispone la Disposición Adicional Cuarta de la Ley 9/2017, de Contratos del Sector Público.

1.469.919 €

Abierta SER-26-0282-AYS

Contratación del servicio de limpieza del centro de umivale Activa en Balaguer (Lleida)

24.000 €

Abierta SER_OBE_2026_0011

Las tareas que deben realizarse durante el plazo del contrato, se describen en el Pliego de Prescripciones Técnicas, y son el transporte y el tratamiento de los lixiviados generados en el depósito controlado de residuos fuera de uso de Serrallarga

175.000 €

Formalizada CTFC-2024-163

Contractació servei recollida i gestió residus laboratori

21.611 €

En evaluacion SER_OBEA_2026_0013

L’objecte del contracte és la prestació del servei de control de mosquits i de vespa asiàtica i altres insectes voladors, a les zones humides dels espais naturals de Lleida de Lleida. HABILITACIÓ PROFESSIONAL Les empreses licitadores han d’acreditar lainscripció al corresponent Registre oficial d'establiments i serveis plaguicides ROESP, així comla disposició del’acreditació de capacitació necessària per treballar amb una empresa que manipula biocides per part dels responsables i els treballadors de l’empresa.

15.368 €

En evaluacion SER_OBEA_2026_0003

Les tasques que s’han de realitzar durant el termini del contracte, es descriuen al Plec de prescripcions tècniques, i són el transport i el tractament dels lixiviats generats en el dipòsit controlat de residus fora d’ús de Serrallarga

56.875 €

Prevista AP15/26

Servei de neteja de les diferents estacions de la línia Lleida - La Pobla i Lleida - Terrassa de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya 2027-2029 - Lot 1: Servei de Neteja de les estacions de la Línia de Lleida- La Pobla. - Lot 2: Servei de Neteja de les estacions de la línia Lleida-Terrassa.

327.551 €

En evaluacion 41/2025

Contracte de serveis de neteja d'edificis municipals i d'altres dependències

120.000 €

En evaluacion 1403-374-2025

Serveis consistents en la realització de la neteja dels edificis i espais exteriors municipals.

193.116 €

Adjudicada 138/2026

L’objecte del present plec és la determinació de les prescripcions tècniques per a la contractació del servei de neteja de dependències, edificis i instal·lacions municipals de l’Ajuntament de Térmens.

190.087 €

Más licitaciones de Ajuntament d'Alcarràs