Adjudicada Servicios

L’objecte del contracte és la prestació del servei de muntatge, dispar i desmuntatge dels espectacles pirotècnics del 54è concurs de Focs d’Artifici de la Costa Brava “Trofeu Vila de Blanes 2026” que tindrà lloc entre els dies 23 a 27 de juliol de 2026, d’acord amb les prescripcions tècniques, llevat de l’espectacle del dia 26 de juliol de 2026 que es tramitarà mitjançant procediment negociat sense publicitat amb la pirotècnia guanyadora de l’any passat.

Expediente: 2026/796J

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Blanes. Procedimiento abierto. Categoría CPV 92360000. Adjudicado a FUEGOS ARTIFICIALES JOSMAN SL. Se recibieron 7 ofertas.

99.174
Presupuesto base
99.174
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
92360000
Publicación
4 mar 2026, 18:35
Fecha límite
26 mar 2026, 15:00

Adjudicación

Adjudicatario
FUEGOS ARTIFICIALES JOSMAN SL
NIF
B32301210
Importe
99.174
Ofertas recibidas
7

Organismo contratante

Ajuntament de Blanes

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 26 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:28

Más licitaciones de Ajuntament de Blanes