En evaluacion Servicios

L’objecte del contracte és la prestació del servei de manteniment, suport tècnic i actualització de la infraestructura TIC de balanceig de càrrega de l’Ajuntament de Mataró, amb la finalitat de garantir-ne la disponibilitat, continuïtat, seguretat i correcte funcionament.

Expediente: 2026/000034476

Contrato de servicios en evaluación por Ajuntament de Mataró en Barcelona. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 50312600.

26.000
Presupuesto base
26.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
50312600
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
7 ago 2026, 14:07
Fecha límite
22 ago 2026, 01:59
Duración
3 años

Organismo contratante

Ajuntament de Mataró

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 ago 2026
Anuncio de Pliegos 7 ago 2026
Fin Plazo Presentación 22 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 ago 2026, 07:00

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €

Abierta SS-/001-26

L'objecte de la licitació és la de contractar el servei de manteniment d'un total de 136 aparells elevadors, distribuïts en tres lots, en edificis gestionats per Pla de Besòs, SAU-OLH, al barri de La Mina de Sant Adrià de Besòs.

255.439 €

Abierta X2026000305

Servei de neteja i desinfecció del sistema de ventilació i climatització, així com la realització de la inspecció i avaluació de les condicions ambientals (CAI), de les oficines centrals de la societat i del Centre d'activitats de La Farga, GEM,S.A.

35.950 €

Abierta CSE/AH02/1101481806/27/PS

Servei de revisió i reparació d'endoscopis rígids de l'Hospital Universitari de Bellvitge

46.750 €

Abierta 904985/26

Adquisició i manteniment del digestor i destil·lador automàtic amb valorador integrat per la determinació del nitrogen Kjeldahl i amoni.

106.000 €

Abierta 26/053

Servicios de mantenimiento integral, gestión y aprovisionamiento energético de las instalaciones de producción térmica de los edificios de vivienda del IMHAB, con medidas de contratación pública sostenible

2.904.000 €

Abierta 5/2026/CSOH

Señalización

300.000 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta CTON2026000033.

Servei de neteja de vehicles de propietat, renting, lloguer o altre ús municipal de l’Ajuntament de de Sant Vicenç dels Horts, Lot 1

36.600 €

Abierta 5933/2025

Servei de manteniment de les instal·lacions de protecció, passiva i activa, contra incendis dels diferents equipaments municipals de l'Ajuntament de Caldes de Montbui

112.657 €

Más licitaciones de Ajuntament de Mataró

Abierta 2026/000031316

l’execució de les obres que afecten la façana de l’edifici de Plaça Espanya, 1, a fi i efecte de poder posar en servei l’equipament destinat a joves que ocuparà aquest edifici. Els treballs corresponen a suplementar les zones exteriors de façana que actualment no disposen de l’acabat d’aïllament exterior («sate») degut al pas del cablejat aeri de diverses companyies subministradores així com de la canal de canalització d’instal·lacions.

39.945 €

Abierta 2026/000031316

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES RELATIVES A LA MEMÒRIA VALORADA DELS TREBALLS DE REVESTIMENT DE FAÇANA DE L’EDIFICI DE PLAÇA ESPANYA, 1.

47.934 €

Abierta 2026/000037421

Contracte de subministrament d'embarcacions de rem de mar (coastal rowing).

44.817 €

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta 2026/000032882

L’objecte del present contracte són les obres de reparació menor, conservació i manteniment del ram de paleta dels equipaments municipals, com ara: enderrocs, actuacions en estructures, sanejament,tancaments, cobertes, revestiments, aïllaments, etc. Inclou també els treballs de neteja de les cobertes i la revisió del elements relacionats: canalons, boneres, remats, minvells, baixants, etc.

59.950 €