En evaluacion Servicios

L’objecte del contracte és la prestació del servei de laboratori digital per la gestió del contingut audiovisual del MOST, segons el que s’especifica al plec tècnic.

Expediente: 002/2026

Contrato de servicios en evaluación por VINSEUM Museu de les Cultures del Vi de Catalunya en Barcelona. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 92110000.

24.527
Presupuesto base
88.297
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
92110000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
10 jun 2026, 10:04
Fecha límite
26 jun 2026, 01:59
Duración
3 años

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jun 2026
Anuncio de Pliegos 10 jun 2026
Fin Plazo Presentación 26 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (92 en Barcelona)

Abierta 1403-000089-007410/2026

Contractar un servei de fotografia i vídeo de diferents esdeveniments organitzats per l’Ajuntament de Sitges amb l’objectiu de documentar els actes institucionals i mantenir l’arxiu històric. Amb aquest servei, es vol informar de les activitats d’interès per a la ciutadania i alhora de promocionar la destinació entre turistes i visitants. Per comunicar l’activitat municipal i fer-la extensiva a tota la ciutadania, visitants i turistes, l’Ajuntament de Sitges requereix comptar amb material audiovisual (fotografies i vídeos). L’Ajuntament de Sitges comunica la seva activitat i promociona la destinació a través de diferents canals de comunicació (xarxes socials, web, butlletins) i mitjançant també notes de premsa (el suport que utilitzen els mitjans de comunicació per informar-se d’allò que passa a Sitges). Tots aquests suports requereixen de la necessitat de tenir fotografies i vídeos per tal que arribin al públic desitjat i tenir l’impacte que es vol assolir. El servei que es vol contractar és:  Realització de treballs de fotografies dels esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.  Dos reportatges fotogràfics l’any que serviran per a promoure la destinació turísticament (estiu i hivern).  Realització de vídeos dels actes i esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.

48.100 €

Abierta 01040604/2026/23

L’objecte del present contracte és la prestació del servei de la gestió integral de l’organització dels serveis i subministraments necessaris pel muntatge i desenvolupament de les Jornades de Solidaritat i Cooperació que cada any se celebra en el nucli urbà de Les Roquetes. Els seus principals objectius són els següents: - Organitzar els serveis i subministraments de les Jornades de forma coordinada amb l’Ajuntament. - Aconseguir una decoració adient, amb activitats, espectacles i animació diversa i de qualitat. - Avaluar anualment les Jornades i proposar millores i innovacions per a les edicions següents. - Adaptar el servei a les necessitats reals, amb l’optimització i redistribució dels recursos disponibles.

35.576 €

Abierta 2025/0054389

Servei d’atenció a les persones visitants del Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)

722.452 €

Abierta CONEXP2026000075

L’objecte del present contracte és regular el contracte de serveis de secretaria tècnica i monitoratge, recepció i cobrament d’entrades per al Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui 2026/2027. El Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui, va dirigit preferentment als nens i nenes, nois i noies d’entre 1 i 12 anys de la Catalunya Central. Des de les darreres edicions però, algunes activitats s’han fet extensives a les persones adultes per afavorir les relacions intergeneracionals.

97.341 €

Abierta B1392026000004

L’objecte del present contracte és el desenvolupament de l’adaptació artística d’un espectacle de caràcter musical existent, a realitzar en el marc de la programació cultural nadalenca del municipi, i que podrà incorporar, reinterpretar, actualitzar o transformar els elements escènics, musicals i dramatúrgics originals, així com introduir nous continguts creatius, tot respectant els drets d’explotació de l’obra original, titularitat de l’Ajuntament. Aquest espectacle pren com a base l’obra “La Fanalera”, produïda per Alea Teatre, SL, de la qual l’Ajuntament n’ostenta els drets d’explotació en virtut del contracte de serveis de creació i exhibició d’un espectacle de Nadal de gran format, tramitat amb el núm. d’expedient B1392025000005. L’actuació inclourà també la representació de la tradició local d’encesa de fanals per guiar Ses Majestats els Reis d’Orient la nit del 5 de gener. Així mateix, els personatges protagonistes de l’espectacle també participaran en els actes vinculats a l’arribada de Ses Majestats els Reis d’Orient i la cavalcada de Reis. Les característiques d’aquest contracte són les que s’especifiquen al plec de prescripcions tècniques (PPT).

47.554 €

Abierta 2026.46

Servicios técnicos para la producción de noticias desde Barcelona

93.900 €

Abierta 2026.46

Servicios técnicos para la producción de noticias desde Barcelona

93.900 €

Abierta CLT/2026/633

Prestació del servei d?acompanyament i suport especialitzat a les residències professionals d?arts escèniques de l?Estruch, Fàbrica de Creació de les Arts en Viu, adreçat als artistes i companyies residents de dansa, teatre, circ i escena híbrida. El servei inclou el seguiment dels processos de creació artística, l?acompanyament i assessorament als projectes residents, la coordinació amb la direcció del centre, el suport a les activitats formatives, educatives, divulgatives i de mediació vinculades al programa de residències i la col·laboració en accions de projecció i connexió amb xarxes professionals i circuits d?exhibició relacionats amb les arts escèniques contemporànies, d?acord amb les prestacions definides al Plec de Prescripcions Tècniques.

22.246 €

Abierta 2026/001707

L’objecte del contracte és oferir activitats a la població d’Olesa de Montserrat amb l’objectiu de promoure la salut i el benestar. Els serveis consistiran en la realització de les pràctiques descrites als diferents lots per part de professionals amb experiència en dinamització i conducció de grups i que domini les pràctiques descrites, amb formació acreditada i els conceptes a treballar: Txikung; Caminades (entorn natural i entorn urbà); Activitat física durant l’embaràs i el postpart i Cursos de salut emocional.

34.421 €

Abierta CS/2025047

L'objecte de la contractació és el servei d’organització i implementació de programes i esdeveniments esportius d’esport salut i popular a Vilanova del Camí: Programes esportius de temporada i tasques d’execució en esdeveniments esportius puntuals de caire popular, d’acord amb el PPTP.

69.343 €

Más licitaciones de VINSEUM Museu de les Cultures del Vi de Catalunya