Adjudicada Servicios

L'objecte del contracte és la prestació del servei de formació destinat a persones beneficiàries amb perfil professional de peonatge del programa Treball i Formació EELL 2025

Expediente: CCM 3109-0001/2026

Contrato de servicios adjudicado por Consell Comarcal del Maresme en Barcelona. Duración del contrato: 7 meses. Categoría CPV 80500000. Adjudicado a AULA ACTIVA ARENYS SL. Se recibieron 3 ofertas.

17.660
Presupuesto base
17.660
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
80500000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:43
Fecha límite
26 feb 2026, 10:00
Duración
7 meses

Adjudicación

Adjudicatario
AULA ACTIVA ARENYS SL
NIF
B64068299
Importe
13.090
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Organismo contratante

Consell Comarcal del Maresme

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 26 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:37

Mismo sector y zona (80 en Barcelona)

Abierta 2026/8820R

És objecte d’aquest contracte la contractació del servei de tallers, xerrades i activitats preventives del risc: consum drogues, anticoncepció, assetjament escolar, trastorns de la conducta alimentària i altres, en el marc de promoció de la salut als centres d’ensenyament del municipi. S’adrecen als adolescents dels centres educatius públics i concertats del municipi de Santa Perpètua de Mogoda.

16.560 €

Abierta 2026_1331

Contracte de serveis que té com a finalitat la impartició dels mòduls de formació transversal corresponents a la convocatòria del Programa Treball i Formació ACOL 2025, gestionat pel Consell Comarcal del Bages, i obligatoris segons la normativa del SOC. Aquestes accions formatives s’adrecen a les persones contractades en marc del programa TRFO-ACOL.

6.674 €

Abierta 014_26000021

Prestació de serveis disseny, prova pilot i avaluació d’una intervenció de promoció de les relacions sexuals saludables i equitatives

294.053 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta SAB_2026000048

L’objecte del contracte és contractar la formació teòric-pràctica corresponent a les accions formatives de millora sociolaboral 2027. Aquests cursos que promou l’Àrea de Promoció econòmica, tenen l’objectiu d’impulsar l'ocupabilitat de les persones aturades del municipi i la formació està pensada per poder cobrir les necessitats dels ciutadans i d’augmentar el seu currículum professional i personal.

89.905 €

Abierta CLV/2026/25

L'objecte d'aquest contracte és la prestació de serveis tècnics professionals per a tres actuacions diferenciades: 1. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell d'infants i adolescents de Sabadell. 2. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell consultiu de gent gran. 3. Coordinació, dinamització i execució de 40 tallers educatius de sensibilització contra l'edatisme dirigits a grups de 6è de primària i 1r d'ESO, amb participació de membres del Consell Consultiu de la Gent Gran i altres persones grans vinculades al projecte.

29.000 €

Abierta 4/2026/CSOH

Gestión educativa y el funcionamiento de las guarderías municipales de Rubí: Lluna i Sol Solet

1.222.307 €

Abierta SEC 2026 18

Contractació del servei espai de joc per els infants i les seves famílies.

107.849 €

Abierta SEC 2026 17

Contractació de la prestació del servei Taller municipal d’arts plàstiques Carrau Blau.

142.377 €

Abierta CONEXP2026000053

L’objecte del present contracte és l’organització i desenvolupament de tallers educatius en l’àmbit escolar i comunitari a la ciutat de Manresa, segons les condicions tècniques particulars establertes per la Unitat de Sanitat de l’Ajuntament de Manresa en el marc del Programa de Promoció de la Salut. La finalitat principal del Programa de Promoció de la Salut és fomentar hàbits i decisions que vagin encaminats a promoure un estil de vida saludable entre la ciutadania, especialment al col·lectiu que es troba en edat escolar.

56.914 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Maresme

Abierta CCM 1404-0013/2026

L’objecte d’aquest Acord Marc és la prestació del servei d’acompanyamenten el transport escolar, tant ordinari com adaptat, i amb nombre reduït d’usuaris que, amb caràcter general, s’han de desplaçar als Suports Intensius per a l'Escolarització Inclusiva (en endavant, SIEI), a les Unitats d’Escolarització Compartida (en endavant, UEC), a les Aules Integrals de Suport (en endavant, AIS), als Centres d’Educació Especial (en endavant, CEE) i/o als recursos especials d’educació que habiliti el Departament d’Educació i Formació Professional de la Generalitat de Catalunya a la comarca del Maresme.

305.637 €

Abierta CCM 1404-0013/2026

ACORD MARC DEL SERVEI D’ACOMPANYAMENT EN EL TRANSPORT ESCOLAR I AMB NOMBRE REDUÏT D’USUARIS DEL CONSELL COMARCAL DEL MARESME I CONTRATACIÓ BASADA

489.019 €

Abierta CCM 3106-0001/2026

CONTRACTE MIXT DE SERVEIS, SUBMINISTRAMENTS I OBRES CONSISTENT EN LA PRESTACIÓ DEL SERVEI RELATIU A L’EXPLOTACIÓ CONSERVACIÓ, MANTENIMENT I MILLORES DE LES INSTAL·LACIONS DEL CONSELL COMARCAL DEL MARESME D’ABASTAMENT D’AIGUA POTABLE EN ALTA A L’ALT MARESME

32.291.451 €

Abierta CCM 3085-0008/2025

CONTRACTACIÓ DEL SERVEI PER LA REDACCIÓ DE L’ESTUDI D’ALTERNATIVES I PROJECTE CONSTRUCTIU PER AL SANEJAMENT DE LA URBANITZACIÓ DE CAN PALAU DE SANT CEBRIÀ DE VALLALTA.

64.000 €

Adjudicada CCM 3109-0003/2026

Contractació de la prestació del servei de vigilància i seguretat de l’edifici delConsell Comarcal del Maresme, situat a la plaça Miquel Biada, 1 de Mataró.

42.707 €